Başarı Öyküleri

Alışveriş kampanyaları, her türden satıcıyı sundukları ürünleri arayan tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor. Burada bu satıcılardan bazılarını daha yakından tanıyabilirsiniz.

Paper Culture

Paper Culture, internette tasarım tutkunlarıyla buluşuyor. Paper Culture, hoş tasarımlarını sergilemek ve yeni müşterilerin kalbini kazanmak için Google Alışveriş'in görsel reklamlarından yararlandı.

Public Bikes

Public Bikes, internette arama yapan bisikletçilere ulaşıyor. San Francisco merkezli Public Bikes, ulaştığı kitleyi genişletmek ve bisiklet tutkusunu dört bir yana yaymak için Google Alışveriş kampanyalarını kullandı.

Swarovski

Swarovski, günlük etkinlikleri sırasında tam istedikleri aksesuarları arayan tüketicilere ulaşabilme fırsatını gördü. Zengin mobil deneyimleri oluşturan Swarovski, internet satışlarını bir önceki yıla göre %50, mobil satışlarını ise %150 artırmayı başardı.

Petit Bateau

Petit Bateau, dijital pazarlama çalışmalarını optimize etmek için mağaza verilerini Google Analytics ile birleştirdi. Mağaza içi satışları da dahil, reklam harcamalarından elde ettiği gelir 6 kat arttı.

ok simgesi

SportScheck

Yerel mağazalarına daha fazla müşteri çekmeyi hedefleyen SportScheck, mobil arama yapan kullanıcıların dikkatini çekebilmek için yerel envanter reklamlarını kullandı. Mağaza içi envanteri için yerel envanter reklam kampanyaları yayınlayan marka, hem mağaza içi trafiğinde hem de internet dışındaki gelirinde artış gözledi.

ok simgesi

Satış yapan işletmenizi ileriye taşıyacak daha fazla çözüm

Tüm çözümleri görün