COVID-19: Belirsizliğin hakim olduğu günlerde işletmenize yardımcı olacak kaynaklar.

Manufacturer Center

Google Manufacturer Center, Google'a en güncel ve güvenilir ürün bilgilerini sunarak potansiyel müşterilere erişmenize yardımcı olur. Bu sayede hem satışlarınızı artırabilir hem de markanızın arama ve satın alma işlemi yapan daha fazla müşteriye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Başlayın

Manufacturer Center ile neler yapabilirsiniz?

İçeriğinizi potansiyel müşterilere sergileyin

Alışveriş yapan kullanıcıların, kendilerine uygun olan ürününüzü bulmasına yardımcı olmak üzere Manufacturer Center'a ayrıntılı ürün bilgileri gönderin. Bu sayede mevcut Alışveriş reklamları daha fazla kullanıcı sorgusuyla eşleşirken müşterilerinizin en çok ilgilendiğini bildiğiniz ürün özelliklerini de doğrudan Google'daki ürün ayrıntısı sayfalarında öne çıkarabilirsiniz.

Daha fazla analiz keşfedin

Ürünlerinizin Google'daki performansı hakkında harekete geçirici analizler elde edin. Manufacturer Center'da marka üreticilerine yönelik benzersiz analizlere (ör. sizin ürünlerinizin yanında en sık gösterilen rakip ürünler, satıcılarınız genelindeki ortalama satış fiyatları ve Google'da Alışveriş reklamlarının toplu performansı) erişin.

Google'da daha fazla müşteriye ulaşın

Alışveriş reklamlarını kullanarak markalı ürünlerinizi tercih edilen satıcılarda tanıtmak için iş ortaklarıyla birlikte yürütülen Alışveriş kampanyalarından yararlanın. Google Ads'e dahil edilen bu kampanyalar sayesinde ürün satışlarını artırabilir, dijital reklam performansını öğrenebilir ve dijital pazarlama iş ortaklıklarının kapsamını tüm iş ortaklarınız dahil olacak şekilde genişletebilirsiniz.

Manufacturer Center hesabınızı oluşturalım

Başlayın
Women conversing about Smart Shopping campaigns

Sık sorulan sorular