Dünyanın dört bir yanındaki tüketicilerle bağlantı kurun.

İster yanı başınızda ister dünyanın öbür ucunda olsunlar, yeni tüketicilere ulaşın.

Ülkeye Göre Kullanılabilirlik

30+ farklı ülkeden tüketicilerle bağlantı kurun.

Alışveriş Reklamlarınızı satış yaptığınız her yerde yayınlayın. Alışveriş Kampanyaları Avustralya, Avusturya, Belçika, Brezilya, Kanada, Çekya, Danimarka, Fransa, Almanya, Hindistan, İrlanda, İtalya, Japonya, Meksika, Norveç, Polonya, Yeni Zelanda, Hollanda, Rusya, Singapur, Güney Afrika, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri'nde sunulmaktadır. Diğer bazı ülkelerde de Alışveriş reklamlarının beta testi yapılmaktadır.

Daha fazla bilgi

Para Birimi Dönüşümleri

Kolay para birimi dönüşümleri.

Para birimi dönüştürme, ürün verilerinizdeki para birimini ilgili yerel para birimine dönüştürmenizi sağlar. Bu araç, özellikle birden fazla ülkeye ürün satıp göndermenize rağmen internet sitenizde her ülkenin para birimi için farklı ürün sayfaları yoksa faydalı olabilir. Para birimi dönüştürme özelliğini etkinleştirerek reklam yayınlamak istediğiniz ülke için internet sitenizde kullandığınız ürünlerle fiyatları göndermeniz yeterlidir. Google, ürün fiyatlarınızı otomatik olarak bu ülkenin yerel para biriminde gösterir.

Daha fazla bilgi

Gönderim Bedelleri

Gönderim bedellerini açıkça belirtin.

Google Alışveriş reklamları, müşterilerinizin konumu fark etmeksizin gönderim için tam olarak ne kadar ücret ödeyeceğini göstermenizi kolaylaştırır. Gönderim bedellerini Merchant Center'da yapılandırabilir ya da ürün verilerinizle beraber gönderebilirsiniz. Araştırmalar, müşterileri satın almaktan vazgeçiren başlıca nedenin tahmin edilenden yüksek gönderim bedelleri olduğunu gösteriyor. Bu nedenle tüm ürünleriniz ve satış yaptığınız tüm bölgeler için gönderim bedellerini belirtmenizi öneririz.

Daha fazla bilgi

Vitrininizi düzenlemeye başlayalım mı?

Başlayalım