Chrome
Chrome hızlı, basit ve güvenli bir web tarayıcısıdır.

Güvenlik herkes için
ve daha basit

Web'de dolaşmak için bir güvenlik uzmanı olmanız gerekmez. Chrome, varsayılan olarak güvenli olacak ve herkes tarafından kolayca kullanılacak şekilde tasarlandı.

Güvenle tarama yapın, kötü amaçlı yazılımlar ve tehlikeli sitelerden kaçının.

Tehlikeli web sitelerinden kaçının

Google Güvenli Tarama teknolojisi, şifrelerinizi çalabilecek veya makinelerinize bulaşabilecek çeşitli kötü amaçlı yazılım, kimlik avı ve sosyal mühendislik saldırılarından sizi korur. Bir şey şüpheli görünüyorsa Chrome, söz konusu siteyi ziyaret etmenizden önce size bir uyarı mesajı gösterir.

Daha fazla bilgi edinin
Chrome otomatik olarak güncellenir.

Her zaman en yeni güvenliğe sahip olun

Chrome her altı haftada bir otomatik olarak güncellenir. Böylece, her zaman en yeni güvenlik özelliklerine ve düzeltmelere sahip olursunuz. Önemli bir güvenlik hatası bulursak 24 saat içinde bir düzeltme aktarırız; herhangi bir güncelleme yapmanız gerekmez.

Daha fazla bilgi edinin
Simgeler, bir sitenin güvenli olup olmadığını anlamanızı sağlar.

Görebileceğiniz koruma

Chrome, bir web sayfasının güvenli olup olmadığını anlamanız için basit simgeler ve metinler kullanır. Sadece adres çubuğuna kısaca bakarak güvenli bir tarama yapıp yapmadığınızdan emin olabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin
Chrome, şifrelerin yönetimine ve güvenliğini sağlamaya yardımcı olur.

Şifrelerinizi hatırlamanın en kolay yolu

Benzersiz, güçlü şifreler web'de güvenliğinizi korumanın en iyi yoludur. Chrome'un şifre yöneticisi, şifrelerinizi hatırlamanıza yardımcı olur. Böylece, şifrelerinizi hiçbir zaman yeniden kullanmanız gerekmez.

Daha fazla bilgi edinin
Gizli mod, tarama işlemini gizli tutar.

Gizli mod ile gizli tarama yapın

Gizli modda tarama, site ziyaretlerinizin ve indirme işlemlerinizin kaydedilmesini önler. Gizli modda oluşturulan tüm çerezler, açık gizli pencerelerinizin tamamını kapattığınızda hemen silinir.

Daha fazla bilgi edinin
Kişisel kullanım veya iş için Chrome'u edinin.

Her seviyede güvenlik

Chrome, sizi yeni ve ortaya çıkan tehditlerden koruyacak güvenlik katmanlarına sahiptir. Derin güvenlik önlemleri, Chrome'u hem kişiler hem de şirketler için güvenilir bir tarayıcı yapar.

Daha fazla bilgi edinin

Tüm cihazlarınız için

Tüm cihazlarınızda aynı Chrome deneyimini yaşayın. Nerede olursanız olun yer işaretlerinize ve tarayıcı ayarlarınıza erişerek zamandan tasarruf edin ve daha az yazı yazın.