Güvenilir bir uzmanla iş ortağı olun.

İşletmenizi bir sonraki seviyeye taşımak istiyorsanız Google Sertifikalı Yayıncı İş Ortaklarının uzmanlığına güvenin. Bu iş ortakları, reklam gelirinizi artırmaktan kurulum, optimizasyonlar ve bakım dahil birçok alanda strateji oluşturmaya kadar her şeyde size yardımcı olacaktır. Böylece sevdiğiniz şeylere odaklanarak harika içerikler oluşturabilirsiniz.

Her pikselden daha fazla para kazanın.

Dijital içeriğinizi optimize edip en kârlı ve alakalı reklamları çekmek için iş ortağınızın uzmanlığına güvenin. Tutkulu şekilde içerik oluşturduğunuzda içeriğinizden daha fazla para kazanmayı hak edersiniz.

Bugün ve yarın yararlanabileceğiniz uzmanlığı elde edin.

Uygulama tasarımı, reklam optimizasyonu ve başka diğer konularda daha bilinçli kararlar vererek kârınızı artırmanıza yardımcı olacak bilgiler, hizmetler ve teknolojiye sahip olun.

En iyi yaptığınız işe odaklanın.

Gelir potansiyelinizi artırmak için en iyi reklam teknolojilerini kullanabilen uzman bir iş ortağınız olduğunda, sizin için en önemli şey olan harika içerik üretmeye daha fazla zaman ayırabileceksiniz.
Performansı her yönden artırın.
Aşağıdakiler gibi uzman çözümlerle işletmenize destek vermesi için Sertifikalı Yayıncı İş Ortağına güvenin:
Tam kapsamlı reklam işlemleri, uygulama ve test hizmetleri
Mobil, web, uygulama ve duyarlı tasarım geliştirme
İçerik denetleme araçları
Video için platform ve para kazanma çözümleri
Reklamların özelleştirilmesi
Mobil uygulamalardan para kazanma, kullanıcı edinme ve kullanıcılarla yeniden etkileşim için eksiksiz hizmetler

En iyilerle çalışın.
Rozetli olanları düşünün.
Sertifikalı Yayıncı İş Ortakları rozeti, Google tarafından dikkatli bir şekilde incelenmiş kişilerle çalıştığınızı bilmenizi sağlar. Bu rozete sahip iş ortakları, hem Google’ın ürün sertifikasyon sınavlarını geçmiştir hem de sizin gibi yayıncıların başarılı olmasına yardımcı oldukları başarılı bir geçmişe sahiptir.

Hem önemli bir gelir elde ediyorum hem de web sitemi daha da geliştiren destek ve fikirlerden yararlanıyorum. Ekipleri, işletmemle yakından ilgileniyor ve daha başarılı olmama yardım etmek istiyor.
Lauren Breeze, Yayıncı - Nashville Fun for Families

Sizin için doğru iş ortağını bulun.
İş ortağı bulun