Bir Sertifikalı Yayıncı İş Ortağıyla birlikte çalışın.

Sertifikalı Yayıncı İş Ortaklarımız AdSense, DoubleClick Ad Exchange ve DoubleClick for Publishers konusunda eğitimli uzmanlardır. Dolayısıyla reklamcılığa yeni başlarken, yeni bir gelir kaynağı ararken ya da reklam sunucusu ayarlarınızı hassaslaştırırken hedeflerinize ulaşmak için onlardan yardım alabilirsiniz.

İş ortağı bulun

DAHA FAZLASINI ELDE EDİN

Sitenizin daha verimli olmasını sağlayın.

Bir uzmandan yardım alın.

Tüm bunları tek başınıza yapmak istemiyorsanız Sertifikalı Yayıncı İş Ortakları size yardımcı olabilir. İş ortaklarımız, reklamları oluşturmaktan optimizasyon ve bakıma kadar tüm işlemleri halleder. Böylece sitenizde içerik yayınlamaya daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Performansı her yönden artırın.

İş ortaklarımız, çevrimiçi reklamcılıktan nasıl daha iyi yararlanabileceğinizi anlar ve aşağıda belirtilenler gibi uygulamalı hesap yönetimi hizmetleri sunabilir:

  • Tam kapsamlı reklam işlemleri, uygulama ve test hizmetleri
  • Mobil, web, uygulama ve duyarlı tasarım geliştirme
  • İçerik denetleme araçları
  • Video için platform ve para kazanma çözümleri
  • Reklamların özelleştirilmesi

ROZETİ ARAYIN

En iyileriyle çalıştığınızdan emin olun.

Sertifikalı Yayıncı İş Ortağı rozeti, iş ortağının titizlikle incelendiğini ve katı kalifikasyon standartlarını karşıladığını belirtir. Rozet sahibi, Google tarafından güvenilir iş ortağı olarak kabul edilir ve müşteri memnuniyeti açısından yüksek puanlar almaktadır. Diğer bir deyişle, bu rozeti hak etmiştir.

İş Ortağı İncelemesi

bRealTime

bRealTime, yayıncılık sektöründe 15 yılı aşkın deneyime sahip bir sektör lideridir. Yayıncıların tüm ticari aşamalarda reklamlarından elde ettiği geliri artırmasına yardımcı olan firma aşağıdaki alanlarda uzmanlaşmıştır:

  • Yayıncıların en iyi medya alıcılarıyla bağlantı kurmasını sağlayan programlı çözümler
  • Görüntülü, mobil ve video reklamlarda cihazlar arası çözümler
  • Kendilerine ait ve üçüncü taraf araçlar sayesinde markalar için güvenli ortamlar