Kötü adamları uzak tutun

Bilgilerinizin güvenliğinin sağlanmasına yardımcı olmak için bir teknoloji uzmanı olmanıza gerek yoktur. Kendinizi çevrimiçi ortamda korumak için güçlü şifreler seçme ve virüsten koruma yazılımları yükleme gibi atabileceğiniz adımları ve bilgileriniz ile cihazlarınızın güvenliği için mücadele etme yöntemlerimizi öğrenin.

 • Dolandırıcılıktan kaçınma

  Çevrimiçi ortamda tanıştığınız birçok kişi harikadır, ancak birkaç çürük elma bu ortamın tadını kaçırabilir. Web'de dolandırıcılardan kaçınmak ve güvende kalmak için şu üç basit ipucunu uygulayın.

  Daha fazla bilgi için tklayın

 • Dolandırıcılığa ve kişisel sahtekarlığa karşı korunmanıza nasıl yardımcı oluruz?

  Çevrimdışı dünyada olduğu gibi, İnternet'te de sahtekarlar ve dolandırıcılar vardır. Kandırılmanızı önlemeye yardımcı olmak için Google'ın neler yaptığı hakkında daha fazla bilgi edinin.

  Daha fazla bilgi için tklayın

 • Kimlik hırsızlığını önleme

  Evinizin kapısını her zaman kilitlersiniz, o zaman çevrimiçi kimliğinizin güvenliğini neden sağlamayasınız ki? Suç işlemek için yaygın bir şekilde kullanılan birkaç hileye dikkat ederek kendinizi çevrimiçi sahtekarlıktan ve kimlik hırsızlığından koruyabilirsiniz.

  Daha fazla bilgi için tklayın

 • Kimlik hırsızlığıyla mücadele etmenize nasıl yardımcı oluruz?

  Google'ın kimlik hırsızlığıyla mücadeleye nasıl yardımcı olduğuyla ilgili daha fazla bilgi edinin.

  Daha fazla bilgi için tklayın

 • Cihazınızı temiz tutma

  Cihazınızda, cihazınıza veya ağınıza zarar vermek için tasarlanmış kötü amaçlı yazılımların bulunuyor olabileceğini gösteren bazı genel işaretleri ve kendinizi nasıl koruyabileceğinizi öğrenin.

  Daha fazla bilgi için tklayın

 • Bilgisayarınızı ve cihazınızı temiz tutmanıza nasıl yardımcı oluruz?

  Google'ın bilgisayarınızın ve cihazınızın kötü amaçlı yazılımlardan korunmasına nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

  Daha fazla bilgi için tklayın