Bir Google İş Ortağına ulaşın.

Dijital reklamlarınızı yönetme konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Dijital reklamcılık alanında faaliyet gösteren ve Google tarafından eğitilip sertifika verilmiş profesyoneller, ajans, pazarlamacı ve uzmanlarla iş ortaklığı kurun.

İş ortağı bulun

Bir dijital reklamcılık uzmanı veya ajans mısınız? Google Partners'a katılın.

Nasıl Katılacağınızı Öğrenin

Gözleriniz rozeti arasın.

Google Partner Rozeti, belirli İş Ortaklarının Google AdWords ürün sertifikası sınavlarını geçtiğini ve ürünle ilgili en güncel bilgilere ve en iyi uygulamalara hakim olduğunu gösterir. Başka bir deyişle, ajans bu sertifikayı almaya hak kazanmıştır.

Size gereken yardımı alın.

Google İş Ortakları aşağıdaki AdWords ürün alanlarının biri veya birkaçında uzmanlaşabilir:

 • Arama Ağı Reklamcılığı

  Bu İş Ortakları, Google Arama'da gösterilen reklamlar oluşturup optimize etmenize yardımcı olabilir. Anahtar kelime stratejisi ve bütçe planlaması hakkında da önerilerde bulunabilirler.
 • Mobil Reklamcılık

  Mobil reklamcılık sertifikası alan İş Ortakları metin, resim, video ve HTML5 reklamlarla mobil cihazlarda potansiyel müşterilere ulaşmanıza yardımcı olabilir.
 • Video Reklamcılığı

  YouTube'daki video reklam kampanyalarınızı yönetme ve optimize etme konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Uzman İş Ortakları size bu konuda yardımcı olabilir.
 • Görüntülü Reklamlar
  Görüntülü Reklamlar

  Görüntülü Reklamcılık

  Bu İş Ortakları, iki milyonun üzerinde web sitesi ve 650.000'den fazla uygulamada potansiyel müşterilere ulaşan ilgi çekici görsel reklamlar oluşturmanıza yardımcı olabilir.
 • Alışveriş Reklamcılığı*

  Sertifikalı İş Ortakları, Google Arama'ya ürün yerleştirme, Merchant Center'da envanter hazırlama ve Google Alışveriş kampanyaları oluşturmada size yardımcı olabilir.
  * Alışveriş Reklamcılığı sınavı bazı dillerde sunulmuyor. Sunulduğu dilleri görmek için lütfen Yardım Merkezi'ne göz atın.
Reklamı Atla

Reklam 0:{[eventToControllerCtrl.data ? eventToControllerCtrl.data : 30]}

 

Gül'ün Taşta Öğütülmüş Kahvesi

Yerel ve Organik Kahveyle Duyularınızı Harekete Geçirin

 

Gül'ün Taşta Öğütülmüş Kahvesi

Yerel ve Organik Kahveyle Duyularınızı Harekete Geçirin

 

Gül'ün Taşta Öğütülmüş Kahvesi

Yerel ve Organik Kahveyle Duyularınızı Harekete Geçirin

kahve

Doğru İş Ortağı ile birlikte çalışın.

Sektörünüzü tanıyan ve ihtiyacınız olan alanlarda uzman rozetli İş Ortakları için uzmanlık alanı, konum ve bütçeye göre dünya genelinde arama yapın.

İş ortağı bulun

Google, Google İş Ortağı Arama'da listelenen İş Ortaklarının performansıyla ya da kalitesiyle ilgili taahhüt veya garanti vermez. Google, bu dizine dahil etme işlemi karşılığında ücret almaz veya daha iyi bir yerleşim için ödeme kabul etmez.