Satış Kaynakları

Profesyonel fotoğrafçılar ve ajanslar; bu kaynaklar katkıda bulunan güçlü bir kişi veya kuruluş olarak öne çıkmanıza yardımcı olabilir, Street View keyfini sanal gerçeklik biçiminde paylaşmanızı sağlayan olanaklar sunar ve müşterilerinize Street View durumlarını gururla tanıtmaları konusunda destek verir. Bu içeriğin gücüne dair kanıt oluşturan çarpıcı veriler arıyorsanız sanal tur istatistiklerimizi de inceleyin.

"İçeri Girin" Çıkartmaları

  • Google Street View'a eklenen yeni fotoğraflanmış işletmeleri tanıtın
  • Sipariş adedine bağlı olarak, çıkartma başına 35¢ tutara kadar düşük fiyatlarda

Güvenilir Rozeti Dosyası

  • Street View'a katkıda bulunan uygun kullanıcılar, Güvenilir rozetini aşağıdaki satış ve markalama kurallarına uygun şekilde kullanabilir
  • Uygun olmayanlar veya uygun olma niteliğini kaybedenler bu rozeti kullanamaz

Google Cardboard

  • Street View'un keyfini sanal gerçeklikte yaşayın
  • Mevcut ve potansiyel müşterilerinize portföyünüzdeki en iyileri tanıtın
  • Verilecek mükemmel bir hediye veya bırakılacak mükemmel bir iz
  • Birçok stil mevcuttur

Güvenilir Profesyonellerin Rolü

Street View fotoğrafları, fotoğrafçı veya ajanslara güçlü bir satış teklifi sunar. Tanınmaya çalışan bir işletmeyseniz, katkıda bulunan deneyimli bir Street View kullanıcısı kısa süre içinde ve kolayca görünürlük kazanmanıza yardımcı olabilir. Bu karşılıklı alışverişteki rolünüz ne olursa olsun, her bir tarafın burada açıklanan sorumluluklarını anlamanız önemlidir.

Markalama Kuralları

Google Street View markası ve Güvenilir rozeti değerli pazarlama öğeleri olarak kullanılabilir. Güvenilir bir profesyonelseniz, ayrıcalıklı durumunuzun keyfini çıkarmak için sizi bunlardan yararlanmaya davet ediyoruz. Güvenilir profesyoneller, Güvenilir rozetini veya kelime işaretini ve Google, Google Haritalar, Street View ya da diğer alakalı logolar gibi marka öğelerini kullanabilir. Bu öğelerle yapabileceğiniz ve yapamayacağınız bazı şeyler aşağıda açıklanmıştır. Google’a ait marka öğelerini izinli kullanma kurallarının ihlal edildiğini düşünüyorsanız, bu uygunsuz kullanımları bildirebilirsiniz.

Şeffaflık ve Hesap Verebilirlik

Google Street View dünyanın doğru şekilde tanıtılmasından yanadır. Fotoğraf hizmetlerinizi başkalarına satarken aynı şeffaflığı göstermeniz ve başka insanlar, markalar ve yerel yasalarla bağlantılı oldukları için görev ve haklarınızı anlamanız önemlidir.