Akıllı Alışveriş kampanyaları ve yerel kampanyalar 2022'de maksimum performans türüne yükseltiliyor. Daha fazla bilgi
Başla

Akıllı Alışveriş kampanyaları

Günümüz tüketicileri, internete diledikleri yerden bağlanıp çeşitli platform ve cihazlar üzerinden hem online hem de fiziksel mağaza alışverişlerini sorunsuz şekilde yapabilen bir profil oluşturuyor. Akıllı Alışveriş kampanyaları, Google'da sunduğunuz ürünler için evlerinde, mobil cihazlarında veya mağazalarda arama yapan kullanıcıların karşısına ürünlerinizi çıkarmanıza yardımcı olur. En iyi tarafını daha söylemedik bile! Yalnızca reklamınız tıklandığında ödeme yaparsınız.1

Başlayın Videoyu izleyin

Akıllı Alışveriş kampanyalarıyla neler yapabilirsiniz?

Daha geniş bir kitleye ulaşın

Akıllı Alışveriş kampanyalarıyla ürünler tüm Google mülklerinde gösterilebilir. Arama yapan veya içeriklerden yararlanan kullanıcılar, ürünleri bulundukları yerde ve diledikleri zaman görebilir.

Trafiği ve satışları artırın

Google'ın Alışveriş kampanyaları sayesinde hem internette hem mağazada ürünlerinizi daha fazla müşterinin bulmasına yardımcı olacağız.

Analizleri ve trendleri keşfedin

Nelerin rağbet gördüğünü bilmek mi istiyorsunuz? Neyin işe yaradığını, neyin işe yaramadığını ayrıntılarıyla öğrenmenize yardımcı olabiliriz. Dilerseniz tekliflerinizi güçlendirmek için rekabet analizlerinden de yararlanabilirsiniz.

Reklamlarınızı her gün Google platformlarında yüz milyonlarca potansiyel müşteriye ulaştırın

Google Arama

Kullanıcılar istedikleri şeyler için arama yapar. Akıllı Alışveriş kampanyaları, sattığınız şeyler için Google'da arama yapan tüketicilerin karşısına ürünlerinizi çıkarır. En iyi tarafını daha söylemedik bile! Sonuç elde etmediğiniz sürece ödeme yapmazsınız.

Google Görüntülü Reklam Ağı

Alışveriş yapan kullanıcılar sunduğunuz ürünleri daha aramaya başlamadan onlarla bağlantı kurun. Kullanıcıların favori bloglarına göz attığı, mobil cihaz ve uygulama kullandığı ya da internetteki milyonlarca iş ortaklığı web sitesinde ve uygulamasında gezindiği anlar bağlantı kurmak için idealdir.

Ürünlerinizi daha da fazla Google platformunda sergileyin

YouTube

Dünya genelinde alışveriş yapan kullanıcıların %40'ından fazlası, YouTube'da keşfettiği ürünleri satın aldığını belirtiyor. İster fenomenlerle alışveriş gezilerine çıkmak ister yorum aramak olsun, müşterilere ürünlerle ilgili herhangi bir video izledikleri anda ulaşın.

Gmail

Her ay bir milyardan fazla etkin kullanıcı Gmail'e giriyor. Potansiyel müşterilere ürünlerinizi, içerik tükettikleri her yerde (gelen kutularında bile) sergileyin.

Bir iş ortağıyla birlikte çalışarak başlayın

Bu iş ortaklarıyla birlikte Akıllı Alışveriş kampanyaları düzenleyerek envanterinizi Google'a sorunsuz şekilde gönderip ürünlerinizi tanıtın.

Shopify

Shopify üzerinden ürünlerinizi senkronize edin, Google Akıllı Alışveriş kampanyası yürütün ve sonuçları izleyin. Hepsini tek bir platformdan gerçekleştirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

WooCommerce

WooCommerce, tam olarak istediğiniz mağazayı oluşturmak için tamamen özelleştirilebilir bir e-Ticaret platformudur. Kliken tarafından sunulan Google Ads uzantısıyla ideal müşterilerinize ulaşın.

Daha fazla bilgi

Akıllı Alışveriş kampanyası oluşturalım

Başlayın
Women conversing about Smart Shopping campaigns

Sık sorulan sorular

  • 1 Avrupa'da yayınlanan Akıllı Alışveriş kampanyalarınızı, çalıştığınız tüm Karşılaştırmalı Alışveriş Hizmetleri (CSS) ile kullanabilirsiniz. Reklamlarınız genel arama sonuçları sayfalarında ve CSS'nin dahil olduğu diğer tüm sayfalarda gösterilir.