Çalışmaya uygun modern bir tarayıcı.

Chrome for Work'ü kuruluşunuzda dağıtın ve yönetin.

Chrome MSI'sını indirin

Windows için Chrome MSI Paketi 10/8.1/8/7 64-bit.Windows RT için mevcut değil.

(Windows için Chrome MSI Paketi 10/8.1/8/7 32-bit)

Chrome MSI'sını indirin

Windows için Chrome MSI Paketi 10/8.1/8/7 32-bit.Windows RT için mevcut değil.

(Windows için Chrome MSI Paketi 10/8.1/8/7 64-bit)

Chromebook kullandığınız için Chrome'u indirmeniz gerekmez. İyi eğlenceler!

Kaplan

Birkaç yıl önce çalışanlar, tarayıcıları yalnızca, Web içeriklerine erişmek için kullanıyorlardı. Şimdi ise, işimizin her aşamasında hayati önem taşıyan bir yaşam tarzı halini aldı. Kurum olarak, bulut kullanımına yönelmiş durumdayız ve bu yönde ilerlerken atacağımız adımlardan bir tanesi Chrome'a geçiş yapmak olacak."

—Patrick Della Peruta, Masaüstü Teknolojileri Direktörü

Sanmina-SCI

Dünyanın en karmaşık elektronik ürünlerinden bazılarının üreticisi olan Sanmina-SCI'da, basitlikle sağlanan işletme verimliliğinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Chrome'u da, Web teknolojilerinin karmaşıklığını güçlü, kullanımı ve yönetimi kolay bir tarayıcı deneyimi haline getirdiği için kullanıyoruz.

—Elliot Tally, Kurumsal Uygulamalar Kıdemli Müdürü

News International

Chrome'un dağıtımını yaptıktan sonra, çalışanlar Chrome'u eski tarayıcımıza oranla çok daha hızlı bulduklarını söyledi. Internet Explorer'da 15 tane sekme açarsanız, duracak kadar yavaşlar. Aynı donanım üzerinde Chrome kullanınca bu sorun olmuyor.

—Gareth Wright, Kurumsal Operasyonlar Şefi

Daha fazla bilgi edinin

ABD Dışişleri Bakanlığı

Hızlı açılan ve web sitelerini hızlı yükleyen Chrome'u bir tarayıcı seçeneği olarak sunmamız, bize hem Chrome'un hızından tümüyle yararlanma, hem de çok sayıda modern web sitesine erişebilme olanağını sağladı. Böylece çalışanlarımız işlerinde daha üretken olabilecekler.

—Chris Bronk, IRM eDiplomasi Bürosu Kıdemli Danışmanı

Daha fazla bilgi edinin

Pearson

Pearson, birlikte olduğumuz kişilere nasıl ve nerede çalışacakları konusunda gerçek bir seçim olanağı ve özgürlük sunan bulutu benimsedi. Chrome'un harika performansı ve esnekliği ile desteklenen Google Apps for Work, ortak çalışmaya, açıklığa ve yeniliğe önem veren bu yeni küresel kültürün kalbinde bulunuyor.

—Nik Clarke, Son Kullanıcı Bilgi İşlem Bölümü Başkan Yardımcısı

Appirio

Appirio Chrome for Work'ü seviyor. İşimizi bulutta yürütüyoruz ve güvenli, sorunsuz ve kurulumu kolay bir tarayıcıya gereksinim duyuyoruz. Appirio, tüm çalışanlarımızı Chrome sürümüne geçirdi ve Chrome for Work'ü müşterilerimize de öneriyoruz.

—Glenn Weinstein, CTO

Vision7 International

Çalışanlardan ne kadar az destek çağrısı alırsak o kadar iyi; hiç kimse Chrome ile ilgili bir sorun nedeniyle aramıyor.

—François van Doesburg, IS&IT Başkan Yardımcısı

Daha fazla bilgi edinin

Boise State University

Chrome söz konusu olduğunda, tek tek kullanıcıların karşılarına gelen bir bilgi istemini tıklayıp, doğru kurulmadığı takdirde bir güvenlik tehdidi oluşturabilecek bir güncellemeyi kabul etmeleri konusunda endişelenmem gerekmiyor. Google Chrome for Work güncellemeleri her şeyin çaresine bakıyor.

—Peter Jurhs, Teknik Müdür

Daha fazla bilgi edinin

Sixt AG

Sixt'te web'in ve web teknolojilerinin geleceğine inanırız. Tüm çalışanlarımıza ve dahili uygulamalarımızın çoğuna güvenli web erişimi sağlamak için Chrome for Work'ü kullanıyoruz. Chrome for Work kolayca yapılandırılıp dağıtılabiliyor.

—Erich Sixt, CEO

SNL Financial

Chrome for Work, Google Apps'ı göz alıcı bir hale getiriyor. Gmail, fark edilecek derecede daha hızlı çalışarak SNL Financial çalışanlarının işlerini yapmaya odaklanmalarını sağlıyor.

—Galen Warren, CTO

Middlesex Hospital

Chrome'a geçmek gerçekten hiç sorun olmadı. Bir CIO için bu her zaman iyi haberdir.

—Lud Johnson, CIO

Daha fazla bilgi edinin

100'den fazla politikayı kontrol edin

Chrome for Work, kuruluşunuzun gereksinimlerine uygun 100'den fazla politika sunar. En son güvenlik düzeltmelerini almak için otomatik güncellemeleri, daha fazla kontrol için manuel güncellemeleri seçin. Çalışanlara hangi uygulamaların ve uzantıların gideceğini yapılandırın ve farklı eklentileri yönetin. Hatta özel ve seçilmiş uygulamalardan oluşan özel bir web mağazası kurabilir, eski uygulamaların uyumluluğunu yönetebilir ve başka işlemler yapabilirsiniz. Chrome for Work Yardım Merkezi'nde daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Gelişmiş özellikler ve destek

Günümüzde çalışanlar, işlerinde pek çok değişik cihaz kullanıyorlar. İster şirketin masaüstü bilgisayarlarını, ister kişisel dizüstü bilgisayarlarını kullansınlar, Chrome'un bulut tabanlı yönetimi sayesinde çalışanlarınız için politikaları ve tercihleri Web üzerinden özelleştirebilirsiniz. Masaüstü OS'leri için bulut tabanlı yönetim ve Chrome desteği Google Apps kullanıcılarına sunulmaktadır. Google Apps müşterisi değilseniz ve daha fazla bilgi almak istiyorsanız, buradan kaydolun.

Güvenlik

Google Chrome for Work, kuruluşunuzu kötü amaçlı sitelerden, virüslerden, kötü amaçlı yazılımlardan ve kimlik avı saldırılarından korumak için Güvenli Tarama, korumalı alan ve otomatik güncellemeler gibi güvenlik teknolojilerini kullanır. Siteler arası komut dosyası işlevimiz şirket ve çalışan verilerini çalmaya teşebbüs eden sitelere karşı güvenlik sağlar.

Kararlılık

Chrome'un çok işlemli mimarisi, bir sekme kilitlendiğinde tüm tarayıcının çökmesini önler. Her Chrome güncellemesinden önce kararlılığı iyileştirmek için kesintisiz devam eden binlerce otomasyon testi çalıştırır, Geliştirme ve Beta kanallarımızdan veriler toplarız.

Uyumluluk

Modern Web standartlarına göre her zaman güncel olan Chrome, en yeni bulut uygulamalarını çalıştırmanızı sağlar. Kuruluşunuzda eski uygulamaları çalıştırmak için eski bir tarayıcı gerekiyorsa, Chrome'un Eski Tarayıcı Desteği'ni deneyin. Bu özellik, BT'nin hem eski bir tarayıcıyı desteklemesine hem de Chrome dağıtımı yapmasına yardımcı olur.

Hız

Chrome, masaüstünden web sitelerinin yüklenmesine ve karmaşık işletme Web uygulamalarının çalıştırılmasına kadar, her açıdan hızlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Chrome her yeni sürümüyle bir JavaScript hız karşılaştırma değerlendirmesi olan Octane puanını iyileştirmeyi sürdürüyor.

Verimlilik

Kullanıcılar uygulamalarına, yer işaretlerine, uzantılarına ve diğer Web ayarlarına erişmek için Chrome'da oturum açabilirler. Böylece çalışanlarınız ofisten çıktıktan sonra kendi kişisel cihazlarında kolayca işlerine devam edebilir.

Geliştirme

Pek çok şirket kendi dahili uygulamalarını derler. Windows, Mac OS X, Linux, ChromeOS, Android ve iOS platformlarında kullanılabilen Chrome, geliştiricilere tek bir Web uygulamasını tüm bu platformlarda derleme, test etme ve uygulamanın bakımını gerçekleştirme olanağı sunar.