Google Benim İşletmem hakkında daha fazla bilgi edinin

İster Google Benim İşletmem'e yeni katılmış ister spesifik bir soruya yanıt arıyor olun, Google'da işletmenize ait bilgileri yönetmenize yardımcı olacak ayrıntılarla daima yanınızdayız.

SSS

Tümünü genişlet Tümünü kapat
 • Google Benim İşletmem'in maliyeti nedir?

  Google Benim İşletmem'i herkes ücretsiz olarak kullanabilir. Evet, gerçekten öyle. Ayrıca bu siteyi ziyaret ederek ederek Google Reklamlar'ı kullanma hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

 • Google Benim İşletmem'in mobil uygulaması var mı?

  Evet, üstelik ücretsiz. Google Benim İşletmem uygulamasıyla, masaüstü bilgisayarda yapabildiğiniz tüm işlemleri ve hatta daha fazlasını gerçekleştirebilirsiniz. Gelişmiş özellikler, hareket halindeyken de dikkat çekici bir İşletme Profili oluşturmayı kolaylaştırıyor. Uygulamayla şunları yapabilirsiniz:
  - Profil Düzenleyici aracılığıyla yeni işletme bilgilerini doğrudan ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.
  - Doğrudan İşletme Profilinizde yayınlayabileceğiniz fotoğraflar çekebilir ve bunları çeşitli modern filtrelerle geliştirebilirsiniz.
  - Yeni teklifler, güncellemeler ve etkinliklerle ilgili yayınlar oluşturabilirsiniz.
  - İşletme Profilinizle etkileşim kuran kullanıcıları görebilir ve Müşteriler sekmesi aracılığıyla bu kişilerle iletişiminizi devam ettirebilirsiniz. Müşteriler sekmesinde yorumlara yanıt verebilir, müşterilerle doğrudan mesajlaşabilir ve işletmenizi takip eden kullanıcıları görebilirsiniz.
  Android veya iOS için uygulamayı edinin.

 • Google Benim İşletmem, Google İş Dünyası Rehberi ve Google+ Sayfaları Gösterge Tablosu arasındaki fark nedir?

  Daha önce iş bilgilerinizi yönetmek için Google İş Dünyası Rehberi'ni veya Google+ Sayfaları Gösterge Tablosu'nu kullandıysanız, hesabınız otomatik olarak Google Benim İşletmem'e yükseltilmiştir.

 • Zaten bir web sitem varsa Google Benim İşletmem'e ihtiyaç duyar mıyım?

  Google Benim İşletmem, Google'da bir İşletme Profili oluşturup işletmenize herkese açık bir kimlik ve varlık kazandırarak mevcut web sitenize destek olur. İşletmenizle ilgili verdiğiniz bilgiler Google Arama, Google+ ve Haritalar'da gösterilebilir.

 • İşletme web sitesi oluşturmak için nelere ihtiyacım var?

  İşletme Profiliniz yeterli. Ücretsiz web sitesi kurma aracımız İşletme Profilinizdeki bilgilerle otomatik olarak basit bir web sitesi oluşturur. Ayrıca, ücretsiz web sitenizi işletmenize göre özelleştirmek için fotoğraf ekleyebilir ve farklı tasarımlar arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

 • Fiziksel bir mağazam olmasa bile Google Benim İşletmem'i kullanabilir miyim?

  Elbette. İşinizi evden yürütmeniz ya da bir hizmet bölgesi işletmesine sahip olmanız fark etmez. Bilgilerinizi adresiniz olsa da olmasa da Google'da görünecek biçimde listeleyebilirsiniz.

 • İşletmemi nasıl doğrulayabilirim?

  Çoğu işletme için doğrulama, Google'dan bir doğrulama posta kartı isteme, bu posta kartını alma ve okuma anlamına gelir. Başka doğrulama seçeneklerini de kullanabilirsiniz. İşletmenizi nasıl doğrulayacağınız hakkında bilgi edinin.

Hızlıca yardım alın.

Yardım Merkezi

Google'da yer alma, işletme bilgilerinizi yönetme ve tanıtma hakkında yerel işletme yardımı ve desteği alın.

Daha Fazla Bilgi

Topluluğa katılın.

Sizinki gibi işletmelerden yardım alın.

Uzmanlarla ve diğer küçük işletmelerle bağlantı kurarak web'de başarılı olmanın yollarını öğrenin.

Sohbete katılın

Başlayın.

Kaydolmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç dakika sürer.
İşletme Profilinizi hemen hazırlayın ve daha fazla müşteri çekmeye başlayın.

Hemen Başlayın