Müşterilerin işletmenize ilişkin hangi bilgileri göreceğini yönetin.

Kullanıcılar işletmenizi aradığında gösterilen bilgileri siz belirleyin. Google Benim İşletmem; telefon, tablet veya bilgisayarınızdan işletme kaydınızı güncellemek, web sitesi oluşturmak ve müşterilerinizle etkileşim kurmak için gereken araçları size sunar. Üstelik ücretsizdir.

hemen başlayın

İşlemler paneli aracılığıyla kullanıcı işlemlerine ilişkin istatistiklerin gösterildiği Google Benim İşletmem ürün arayüzü.

Kullanıcıların sizi bulabilmesi için bilgilerinizin daima güncel olmasını sağlayın.

Tatil günleri için çalışma saatlerinizi değiştirmeniz veya yeni bir telefon numarası eklemeniz mi gerekiyor? İstediğiniz değişiklikleri Google Benim İşletmem ile birkaç basit adımda yapabilirsiniz. İşletme kaydınız Arama ve Haritalar'da da güncellenir.

İşletme sahiplerinin işletmelerine ait bilgileri güncelleyip düzenleyebilecekleri Giriş panelinin gösterildiği Google Benim İşletmem ürün arayüzü.

İşletmenizle ilgili fotoğraflar yayınlayarak satışları artırın.

Ürünlerinizin ve menünüzdeki favori seçeneklerin fotoğrafları gibi işletmenizi benzersiz kılan görüntülerle yeni müşteriler çekin. İstediğiniz kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

Bir Google girişinde yer alan tüm fotoğrafların gösterildiği Google Benim İşletmem ürün arayüzü.

Müşterilerinizle görüşerek bağlılıklarını artırın.

Yorumlar artık müşterilerinizle çift yönlü iletişim imkanı sunuyor. Hemen yanıt verebilmek için yeni bir yorum yapıldığında bunu ilk öğrenen siz olun.

Müşteri puanları ve yorumlarının gösterildiği Google Benim İşletmem ürün arayüzü.

Başlayın.

Kaydolmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç dakika sürer.
İşletme kaydınızı hemen hazırlayın ve daha fazla müşteri çekmeye başlayın.

Hemen Başlayın