Google işletme kaydınızı yönetin

İnsanların işletmenizi ararken ne gördüklerinin sorumluluğunu üstlenin. Google Benim İşletmem, İşletme Profilinizi güncellemeniz, bir web sitesi oluşturma ve müşterilerinizle telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan bağlantı kurma araçları sunar. Ücretsiz.

hemen başlayın

İşlemler paneli aracılığıyla kullanıcı işlemlerine ilişkin istatistiklerin gösterildiği Google Benim İşletmem ürün arayüzü.

Kullanıcılar işletmenizi aradığında gösterilen bilgileri siz belirleyin.

Tatil için saatlerinizi ayarlamanız mı gerekiyor? Veya yeni bir telefon numarası ekleyin? Google Benim İşletmem ile birkaç kolay adımda değişiklikler yapın ve İş Profiliniz Arama ve Haritalar genelinde güncellenecektir.

Google My Business ürün arayüzü, işletme sahiplerinin bilgilerini güncelleyebileceği ve düzenleyebileceği İş Profili panelini gösterir.

İşletmenizle ilgili fotoğraflar yayınlayarak satışları artırın.

Ürünlerinizin ve menünüzdeki favori seçeneklerin fotoğrafları gibi işletmenizi benzersiz kılan görüntülerle yeni müşteriler çekin. İstediğiniz kadar fotoğraf ekleyebilirsiniz.

Google'da İşletme Profilinde yer alan tüm fotoğrafları gösteren Google My Business ürün arayüzü.

Müşterilerinizle görüşerek bağlılıklarını artırın.

Yorumlar artık müşterilerinizle çift yönlü iletişim imkanı sunuyor. Hemen yanıt verebilmek için yeni bir yorum yapıldığında bunu ilk öğrenen siz olun.

Müşteri puanları ve yorumlarının gösterildiği Google Benim İşletmem ürün arayüzü.

Başlayın.

Kaydolmak ücretsizdir ve yalnızca birkaç dakika sürer.
İşletme Profilinizi hemen hazırlayın ve daha fazla müşteri çekmeye başlayın.

Hemen Başlayın