GoogleAnalytics

Analytics Intelligence

Google Analytics'teki Intelligence raporları, web sitenizin trafiğini otomatik olarak izler ve önemli değişiklikleri vurgulayarak bildirir. Böylece, daha bilinçli olursunuz ve işiniz kolaylaşır.

Intelligence

Genel Bakış

İstediğiniz zaman Intelligence raporlarınızı inceleyebilir veya site metriklerinizdeki ani ya da beklenmeyen değişikliklerden haberdar olmak için Özel Uyarı oluşturabilirsiniz. Google Analytics'teki bu çığır açan algılama teknolojisi, kolay kullanılabilmesinin yanı sıra bilmeniz gerekenleri vurgulayacak kadar akıllıdır.

Analytics Intelligence ile başka şekilde gözden kaçırabileceğiniz noktaları keşfedebilir ve verileri incelemek yerine harekete geçmeye odaklanabilirsiniz. Analytics Intelligence şu anda çalışıyor, size düşen sadece incelemek. Daha az yorulun.

Daha Fazla Bilgi Edinin

Yararları:

  • Analytics Intelligence, trafik modellerinizdeki istatistiksel açıdan önemli anormallikleri tespit eden algoritmik bir motordur.
  • Uyarılar otomatik bir şekilde günlük, haftalık veya aylık olarak yayınlanır. Herhangi bir şey yapmanız gerekmez. Uyarıları hemen görebilirsiniz.
  • İstanbul yaz kampanyasından elde edilen dönüşüm gibi özel uyarılar oluşturun.

Nasıl çalışır?

  • Analytics Intelligence, trafik modellerinizdeki önemli değişiklikleri tespit eden algoritmik bir motordur.