GoogleAnalytics

Notlar

Notlar, kullanıcıların doğrudan grafikler üzerine, paylaşılan veya özel notlar bırakmasına olanak tanır. Geçmişte sıra dışı trafik artışlarına veya alışılmadık davranışlara nelerin yol açtığını artık unutmayacaksınız. Bu bilgilerin hepsi sizin için saklanır.

Genel Bakış

Trafiğinizdeki açıklanamaz bir değişikliği merak ettiğiniz oldu mu? Ya da sezonluk bir görüntülü reklam kampanyasını ne zaman başlattığınızı veya sitenizin yeniden tasarlanmış bir sürümünü ne zaman kullanıma sunduğunuzu hiç unuttunuz mu? Tam olarak kimin sorumlu olduğunu hatırlıyor musunuz? Biraz düşündükten sonra, yanıt bulabilmek için şirketinizdeki farklı departmanlarla görüşmeniz veya eski e-postalarda arama yapmanız gerekti mi?

Notları neden kullanmalıyım?

İş arkadaşınızdan gelen basit bir not sayesinde gereksiz yere saatlerce çalışmaktan (veya hayal kırıklığına uğramaktan) kurtulabilirsiniz. Hesabınızda notları kullanmayı hemen deneyin.

  • Notları, işletmeniz dahilindeki tüm çevrimiçi pazarlama ve web sitesi tasarımı işlemleri için bir kayıt defteri olarak kullanın.
  • Dönüşümlerin veya ziyaretlerin artmasına ya da azalmasına neden olmuş olabilecek etkinlikleri hatırlayın.
  • Birden çok pazarlama ekibiniz, ajansınız veya web yöneticiniz olsa da kesintisiz bir kayıt tutun.