Sevdiği işe daha fazla zaman ayıran kullanıcılarla tanışın.

İlgi duyduğu uğraşlara mali kaynak yaratırken AdSense'i kullananlardan ilham alın.

BuildEazy

Les Kenny, kullanıcılara marangozluk öğretmek için bir web sitesi tasarladı. AdSense sayesinde emekli olarak ağaç işçiliğini tam zamanlı işi haline getirdi.

Educación Inicial

Okul projelerinin yer aldığı bir site oluşturup şaşırtıcı şekilde beş milyondan fazla öğretmen ve ebeveyne ulaşan bir anaokul öğretmeni, AdSense'i kullanarak tüm dünya çocuklarına ilham vermeye devam ediyor.

Japan Times

Japonya'nın en eski İngilizce gazetesi yüz yılı aşkın bir süredir her gün yayınlanıyor. Gazete, AdSense'ten elde ettiği gelir sayesinde basılı halini okumak isteyenlere de hizmet vermeye devam ediyor.

Navi Series

Japonya'daki bu çevrimiçi rehber, yerel işletmelere kendilerini tanıtma ve bir müşteri kitlesi oluşturmada yardımcı oluyor. Kenji Shinjo, işletmelerin sürekli gelişimi için AdSense'le içeriğe odaklanabiliyor.

Papilles et Pupilles

Fransız bir yemek blogu yazarı, dünyayla yemek tarifleri paylaşmak için finans sektöründeki işini bıraktı. AdSense sayesinde, diğer gurmelerle buluşmak için seyahat ederken bile sitesi için içerik oluşturuyor.

wikiHow

wikiHow AdSense'i ilk günden beri kullanıyor. AdSense'in sağladığı gelir, başlangıçta 2 kişi olan kadrosunu büyüterek 24 kişiye çıkarmasına yardımcı oldu.