AdSense farkı.

2015 yılında yayıncılarımıza yaklaşık 10 milyar dolar ödedik. İşte bu AdSense'in gücü.

Sizin için faydalı reklamlar

Yüksek kaliteli reklamların yarattığı farkı görün.

Reklamlar (metin, görüntülü, rich media ve daha fazlası), içeriğin aile için güvenli ve kitlenize uygun olduğundan emin olmak amacıyla incelenir.

Tüm reklam türlerini görüntüleyin

Reklam alanınız talep görüyor

Reklamverenler reklam alanı için sürekli teklif verir.

Reklam alanları için milyonlarca reklamveren rekabet ediyor. Bu da daha fazla para, daha fazla alakalı reklam ve daha çok sayıda dolu reklam alanı anlamına gelir.

Görünümü siz kontrol edersiniz

Görüntülenen reklamlar için kontrolü elinizde tutarsınız.

İstemediğiniz reklamları engelleyin, reklamların nerede görüneceğini seçin ve metin reklamların görünümünü sitenize uygun şekilde değiştirin. Hatta izin vereceğiniz reklam kategorilerini bile kontrol edebilirsiniz. Sizin siteniz. Sizin kurallarınız.

Mobil uyumlu

Nerede olursa olsun kitlenizle bağlantı kurun.

Mobil reklamcılık AdSense'te yerleşik olarak sunulur. Duyarlı reklam birimleri, farklı ekran boyutlarına otomatik olarak uyum sağlar. Böylece, harika bir kullanıcı deneyimi oluşturabilir ve kullanıcılar akıllı telefon veya tablette sitenizi görüntülediğinde gelir elde etmeye devam edebilirsiniz.

Özel analizler

İyi performans gösterenleri görün ve düşük performanslıları düzeltin.

Performans Raporlarını kullanarak gerçek tabloyu görün.

Performans metrikleri, kazançlarınızı artırabilecek doğru ince ayarları nerede yapabileceğinizi görmenize yardımcı olur. AdSense mobil uygulaması sayesinde hareket halindeyken de istatistiklere ulaşabilirsiniz.

AdSense Denemeleriyle karşılaştırma yapın ve bilgi edinin.

Kodunuzu değiştirmeden hızlı bir şekilde A/B denemeleri oluşturun, çalıştırın ve analiz edin. AdSense Denemeleri, reklam ayarlarınızdan birini varyasyonuyla karşılaştırarak hangisinin daha iyi performans gösterdiğini öğrenmenize olanak tanır.

AdSense'ten daha iyi yararlanın

AdSense hesabınızla daha fazla özellikten yararlanın.

Google Yayıncı Araç Çubuğu

Chrome'da gezinirken AdSense hesabınızla ilgili güncel bilgileri görüntüleyin. Doğrudan araç çubuğundan, kazançlarınızın ve site performansınızın anlık görüntüsünün yanı sıra sayfa içi raporlama ve engelleme denetimleri sunan reklam bilgi notlarına ulaşın.

Araç çubuğunu yükleyin