Tutkunuzu kazanca dönüştürün.

AdSense, web sitenize reklam yerleştirerek para kazanmanızı sağlayan ücretsiz ve kolay bir yöntemdir.

video simgesi

AdSense müşterilerimizle tanışın.

Neredeyse 2 milyon kullanıcının AdSense'i seçme nedenlerinden birkaçı.

Avantajlar

Kitleniz için doğru reklamlar.

Reklamlar, akıllı telefon veya tabletlerde görüntülendiğinde bile yüksek kaliteli ve içeriğiniz veya kitlenizle alakalı olduğundan emin olmak için incelenir. Sonuç: Reklamlardan daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

Tüm avantajları görüntüleyin

Avantajlar

Kontrol sizdedir.

İstemediğiniz reklamları engelleyin, reklamların nerede görüneceğini özelleştirin ve sitenize en uygun türleri seçin.

Tüm avantajları görüntüleyin

Avantajlar

Yalnızca en fazla ödeme yapan reklamlar yayınlanır.

Reklamlar için en fazla kazancı elde etmek amacıyla, reklam alanınız için teklif veren en büyük çevrimiçi reklamveren ağından faydalanın.

Nasıl çalıştığını görün

Başarı Öyküleri

Yayıncılarımız

BuildEazy

Les Kenny, kullanıcılara marangozluk öğretmek için bir web sitesi tasarladı. AdSense sayesinde emekli olarak ağaç işçiliğini tam zamanlı işi haline getirdi.

wikiHow

wikiHow AdSense'i ilk günden beri kullanıyor. AdSense'in sağladığı gelir, başlangıçta 2 kişi olan kadrosunu büyüterek 24 kişiye çıkarmasına yardımcı oldu.

Navi Series

Japonya'daki bu çevrimiçi rehber, yerel işletmelere kendilerini tanıtma ve bir müşteri kitlesi oluşturmada yardımcı oluyor. Kenji Shinjo, işletmelerin sürekli gelişimi için AdSense'le içeriğe odaklanabiliyor.

Tüm Başarı Öykülerini görüntüleyin

Kaynaklar

AdSense'ten en iyi şekilde yararlanın.

Her tür sorunun yanıtını burada bulabilirsiniz.

Dijital içeriğinizden daha fazla kazanç elde etme konusunda yararlı ipuçları ve destek alın. Yardım merkezine, video derslere ve AdSense ile ilgili sohbetlere katılabileceğiniz sosyal kanallara erişebilirsiniz.

AdSense kaynaklarını keşfedin

AdSense Şartlar ve Koşulları'nda belirtildiği gibi, AdSense'e katılabilmek için reşit olmanız gerekir.

Reşit değilseniz, veliniz veya yasal vasiniz sizin adınıza bir başvuru gönderebilir.

Google hesabınızda doğum tarihi bilginiz eksik. Devam etmek için lütfen bilgilerinizi buradan güncelleyin ve tekrar deneyin.

Geçerli IP adresinizin ABD hükümetinin yaptırım uyguladığı bir ülkeyle bağlantılı olduğu saptandı. Daha fazla bilgi

Şu anda size AdSense için erişim izni veremiyoruz.

Bu Google hesabı bir AdSense hesabıyla ilişkilendirilmemiş. Sorun değil. AdSense ile ilişkilendirilmiş Google hesabında veya hemen bir AdSense hesabına kaydolabilirsiniz.

Bu girişe ait AdSense hesabınız, geçersiz tıklamalar nedeniyle şu anda devre dışı bırakılmıştır.

Hesabınızın durumuyla ilgili olarak size göndermiş olabileceğimiz tüm mesajlar için e-postanızı (spam klasörünüz dahil) kontrol etmenizi öneririz. Daha fazla bilgi için Devre Dışı Bırakılmış Hesaplarla İlgili SSS sayfamızı ziyaret edin.

Bu girişe ait AdSense hesabınız, program politikalarımız ihlal edildiğinden şu anda devre dışı bırakılmıştır.

Hesabınızın durumuyla ilgili olarak size göndermiş olabileceğimiz tüm mesajlar için e-postanızı (spam klasörünüz dahil) kontrol etmenizi öneririz. Daha fazla bilgi için Devre Dışı Bırakılmış Hesaplarla İlgili SSS sayfamızı ziyaret edin.

Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu inceledik, ancak maalesef şu an için Google AdSense başvurunuzu kabul edemiyoruz.

Başvurunuz şu anda incelemede olduğundan bu girişe ait bir AdSense hesabı yoktur. Başvurunuzu inceleyeceğiz ve başvurudan itibaren bir hafta içinde size e-postayla geri döneceğiz. Başvurunuz onaylandığında hesabınıza giriş yapabilir ve AdSense'i kullanmaya başlayabilirsiniz.