GoogleAnalytics

Sertifikalı İş Ortakları Hakkında

Google Analytics Sertifikalı İş Ortağı programı, web analizi uygulamaları, analiz hizmetleri ile web sitelerine yönelik test ve optimizasyon hizmetleri sunan ajanslar ve danışmanlık şirketleri için bir akreditasyondur. En yüksek kalite düzeyi için, tüm İş Ortaklarımızın, bilgi ve becerilerini ölçen uzun bir başvuru ve görüşme sürecini tamamladığından emin oluruz.

Tüm iş ortaklarımız, ziyaretçilerinizle ilgili değerli bilgiler edinebilmek üzere İnternet'teki işletme hedeflerinizi ölçmenize yardımcı olmak için sertifikaya sahiptir. Sertifikalı şirketler web analizi dışında çok çeşitli hizmetler sunar. Bu hizmetler, web sitesi geliştirmeden çevrimiçi pazarlama ve genel ticari danışmanlığına kadar uzanır. Size en uygun olan şirketi bulmak için birkaç şirket hakkında araştırma yapmanız gerekebilir.

Premium Satıcıları Hakkında

Google Analytics Premium Yetkili Satıcı programı, Google Analytics Premium paketini doğrudan müşterilere sunma yetkisine sahip Google Analytics Sertifikalı İş Ortaklarını belirler. Bu pakete, Google Analytics Premium'u doğrudan Google'dan almış olmanız halinde edineceğiniz uygulama denetimi, 7/24 destek ve hesap yönetimi dahildir.

Daha fazla bilgi edinin