Mobil Site Raporları

Sitenize gelen mobil trafiği anladığınızda, duyarlı tasarım uygulamaya ihtiyacınızın olup olmadığına veya trafiğin ayrı bir mobil siteyi gerektirip gerektirmediğine karar verebilirsiniz. Mobil cihaz kullanımı artmaya devam ettiği ve tüketicilerin tercihleri değiştiği için, mobil cihazlara yönelik analiz ile optimizasyon, stratejinizde ve başarınızda son derece önemlidir.

Mobil Cihaz

Genel Bakış Raporu: Bir bakışta mobil trafiğin siteniz açısından nasıl performans sergilediğini görün

Genel Bakış raporu, ziyaretçilerin siteyi mobil cihaz kullanarak ziyaret edip etmediklerine dayanan bir ziyaretçi dökümü sağlar. Trafiğinizin ne kadarının mobil cihazlardan geldiğini ve sunduğunuz mobil deneyimin kullanıcıların beklentisini karşılayıp karşılamadığını saptamak için bu ziyaretçilerle ilişkili, hemen çıkma oranı ile ziyaret süresi gibi önemli metrikleri hızla belirleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin.

Mobil Cihaz Raporları: En iyi sonucu sağlayan mobil platformların hangileri olduğunu öğrenin

Ziyaretçilerin web sitenizi bulmak için hangi cihazları kullandığını öğrenerek markanızı bu cihazlarda kullanılabilecek en iyi biçimlerde sunun. Google Analytics, sitenize, mobil uygulamanıza veya sosyal medya sayfanıza ziyaretçi yönlendiren mobil işletim sistemlerinin ve spesifik mobil cihazların hangileri olduğunu gösterebilir.

Daha fazla bilgi edinin

Harita Yerleşimi Raporu: Mobil trafiğin nereden geldiğini görün

İstatistikleri yere göre görüntülemek (Harita Yerleşimi sekmesi), mobil trafiğin mevcut kaynaklarını anlamanızın yanı sıra, trafiğin nerelerde artacağına ilişkin tahminlerde bulunmanıza olanak tanır.

Daha fazla bilgi edinin