Karadeniz Pet

Nekton E vitamin kullanan varmı ?

Oğuz ATEŞ

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar bi üretici arkadaş nekton e vitamini tavsiye etti internette baktım hem kuşların kızışmasında hemde dogurganlıgını attırıyormuş aramızda kullanan arkadaşlar varmı.

ALıntı :

NEKTON E; Nekton E takviyesi, kuşların kızışmalarını sağlar ve doğurganlıklarını arttırarak daha iyi sonuçlar elde edilmesini sağlar. Yumurtaların doluluk oranlarından artma sağlar. Üretimi destekler, kuşlarda BÖBREK ve KARACIGERLERI korur. Nekton S ile ideal karisimdir.

KULLANIMI; Üretime başlamadan 2 veya 4 hafta önce (kuşların genel kızgınlıklarına bağlı olarak) Nekton S (multivitamin) ile birlikte verilir. Burda da tavsiyem ilk hafta hergün S ile E yi beraber verilmesi, sonra gün asiri yapilabilir. Nekton E yumurtta sayısını ve doluluk oranını arttırdığından dişi kuşlara mutlaka verilmeli, dişi kuş kuluçkaya yattığı anda da Nekton E vermeye ara verilmelidir. Devam verililirse kizan hayvanlar tekrar ciftlesme dürtüsü ile yuvayi bozup yenisini yaparlar (Dişi kuşun aşırı kızışarak yaptığı yuvayı bozması engellenir) Nekton S devamli verilmesi önemlidir!Yavrular yuvadan ayrıldığında tekrar Nekton E kullanımına başlanılmalıdır.

kullanmadım ama cok kullanan var E VE S ıkısını birleıkde kullanmak gerekıyor [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] cok söyledi allalım dıye ama ikna edemedi beni :)

kullanmadım ama cok kullanan var E VE S ıkısını birleıkde kullanmak gerekıyor [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] cok söyledi allalım dıye ama ikna edemedi beni :)

Evet e ve s birlikte kullanılıyormuş bana da bi üretici arkadaş tavsiye etti 35 gram olanı 35 TL e ve s olmazsa alacam az olanından kuşu çok olanlar 140 gram alabilirler.

Sonrasında kullandığım vitaminin ve verim artırıcı ilacımın daha iyi olduğunu öğrenip kabullendim.
Darısı başına [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION]..

Leven abi sende mi bu markayı kullandın Nekton e ve s

Yumurta verımı ve döllenme oranında artış için Hıpramınchok üstüne tanımam..

Yumurta verımı ve döllenme oranında artış için Hıpramınchok üstüne tanımam..

Kardeşim sipariş verdim 20 dk önce Nekton E ve S ikisi birlikte 55 tl + 6 tl kapıda ödeme ücreti ile birlikte Toplam = 61 TL

Kardeşim sipariş verdim 20 dk önce Nekton E ve S ikisi birlikte 55 tl + 6 tl kapıda ödeme ücreti ile birlikte Toplam = 61 TL

Bunuda alıp mamalarına verebılırsın satış fiyatı sanırım 17.5 tl ınanın faydasını çok çok goreceksınız

Ben ankarada bırısınden aldım numarasını vereyim görüş ıstersen

Arkadaşlar nekton e ve s için kullanım dozajları nasıl yapmalıyım sudamı daha iyi olur yoksa mamadamı

Ben suluklarına koyuyorum. 24 saat dolmadan değiştirip taze su koyuyorum. Mamada denemedim. Elimde ölçülü maşrapa var. 250 mlye 1 ölçü s 1 ölçü e atıyorum. Ama nekton e'yi kuş yumurta yapınca kesmek gerekiyor. Üreticinin tavsiyesi de bu yönde. Yoksa daha da kızgınlaşıp yumurtaya bakmama olasılığı var.

nekton e ve nekton s birlikte kulanman gerekiyor çiftleşme döneminde diğer zamanlar sadece nekton s yeterli oluyor ben kullandım şimdi omni vit ve ferti vit kullanıyorum bunlar nektondan daha iyi diyebilirim fark bariz kuşların verimliliğine etkisi tüy kalitesi vs.

Sonra da kullandığım vitaminin ve verim artırıcı ilacımın daha iyi olduğunu öğrenip kabullendim.
Darısı başına [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION]..

Levent bey neymiş hu
Vitamin ve verim arttırıcı ilacınızın adı

ürünü sipariş edebilirim ama bu ikisi birliktemi verilecek yavruya kadar ve haftada kaç gün birde yavru olunca e yi kestiğimizde s yi hergünmü vericez ?

birde gerçekten verimi iyi arttırıyormu sizce

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:32 -->-> Daha önceki mesaj 19:22 --

ürünü sipariş edebilirim ama bu ikisi birliktemi verilecek yavruya kadar ve haftada kaç gün birde yavru olunca e yi kestiğimizde s yi hergünmü vericez ?

birde gerçekten verimi iyi arttırıyormu sizce

Son düzenleme:
nekton e sadece e vitamini nekton s multivitamindir. nekton s yerine quiko vitacombex V tavsiyemdir. E vitamini yağda çözünen bir vitamindir suyuna koyabilirsiniz ama mamaya koymak daha verimlidir. Ben nekton E yi iki kez kullandım erkek dişiye saldırıyor resmen :)

nekton e sadece e vitamini nekton s multivitamindir. nekton s yerine quiko vitacombex V tavsiyemdir. E vitamini yağda çözünen bir vitamindir suyuna koyabilirsiniz ama mamaya koymak daha verimlidir. Ben nekton E yi iki kez kullandım erkek dişiye saldırıyor resmen :)

demekki fayda ediyor peki siz haftada kaç kere veriyorsunuz birde ikisini verdiğimizde nasıl vermemiz lazım haftada kaç defa

demekki fayda ediyor peki siz haftada kaç kere veriyorsunuz birde ikisini verdiğimizde nasıl vermemiz lazım haftada kaç defa

nekton s i haftada 2 kez suluğuna ilave edin nekton e yi hafta 2-4 kez mamaya ben böyle kullanıyorum. tabiki nekton s yerine bende vitacombex var. ha birde baktınız erkek çok delirirse nekton e yi kesin bir yada haftada 1 verin.

Geri