Karadeniz Pet

Kullandığınız mama markaları

üretim27tcs

Yeni Üye
Merhaba hayvansever dostlar sizinle mama konusunda bazı markalara değinmek istedim. Kullandığınız mamaların markalarını ve memnuniyetinizi burada tartışalım istedim. Edit: Natura Plus kullanıyorum ancak kokusu pek hoşuma gitmiyor.Daha önceden Cede marka kullandım o çok iyiymiş bunu kulllandıktan sonra anladım.

o6a23Q.jpg

her zaman yerliden yanayım es yem kullanın içeriği piyasa da ki en iyi mamalara taş çıkartır içerisinde probiyotiğine varana kadar mevcut. cede kullandım versela lega ourlux kullandım, gözlemlediğim kadarı ile kuşlarımın en severek tükettiği mama esyem,
Not: sizin değil kuşlarınızın kokusunu beğenmesi önemli,

cede ve ourlux bende kullandım iyiydi taneleride orta boydu natura plus pek hoşuma gitmedi. Benim hoşuma gitmeyen veya tadına bakmadığım şeyleri kuşlarınma vermiyorum. ESY siyah ambalajlı olanmı youtube da görmüştüm

Merhaba ben Goldwings markasının Eggfood adlı mamasını kullanıyorum.Nasıldır ,bilginiz var mı acaba?

Bende bunu kullanıyorum. Severek yiyorlar.

b8b0560cdc8a7b18f5caed0ec599580c.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hazır mamaları nemlendirip verin diyorlar. Birşeyle karıştırmadan direk nemlendirip veren var mı, kuşlar o şekilde yiyor mu?

Supablend kullaniyorumsupa.jpg

Psittacus pellet yem mama gibi bir şey, tek başına kuşlarım yemiyor ancak yumurta maması içinde kandırabiliyorum. Keşke tek başına yeseler, kokusu bile besleyici gibi :). Gold wings eggfood içeriği kupkuru ve çok katı, onu da yemiyorlar ancak yumurta maması içinde... :) Yumurta maması benim için iyi bir taşıyıcı. Başka marka kullanmadım ama öyle görünüyor ki elimdekiler bitince hazır mama almayacağım.

Kuşçudan rastgele bossman diye bir yem almışım en son. Son zamanlarda kuşum uçarken alçalıp düşüyor. Biraz yağlandı sanırım. Vitakraft en iyisi midir? Aynı kalitede başka markalar nelerdir

Kuşçudan rastgele bossman diye bir yem almışım en son. Son zamanlarda kuşum uçarken alçalıp düşüyor. Biraz yağlandı sanırım. Vitakraft en iyisi midir? Aynı kalitede başka markalar nelerdir
daha iyi markalar var ama rahat bulunan en iyi 2 yem markası Vitakraft ve Tropifit

Geri