Karadeniz Pet

Flagyl

Diyap

Paylaşımcı Üye
@Selçuk YÜKSEL bey bugünle birlikte 5 buçuk gün oldu ilaca başlayalı ben kafesi temizlemedim.bu hastalık mikrobik bişeymi virüs gibi.kafesedemi bulaşıyor.birde benim kuş hala nefesi düzelmedi.ağzınamı damlaysam acaba
.diger 2 çiftimede 3 gün verdim.bi zararı olmaz dimi.vitamin ve probiyotik siparişi berdim bugün gelicek inş.

En güzel ve garanti yol sabah akşam ağzına damlatmaktır. Çünkü ilaç suda dibe çöküyor pek faydası olmuyor yani. Yada saatte bir çalkalamak ve 3-4 saatte bir taze hazırlamak gerekiyor. Belirtiler bitene kadar ağza damlatın.

Dezenfekte şart. Yoksa hastalık nükseder.

Son düzenleme:
Dezenfekte şart. Yoksa hastalık mükseder.
Oyüzden düzelmedi.ilk ağzına damlatmıştım iyiydi.neyse yarın dezenfekte ederim kafesi.bir sorum olacaktı sizide uğraştrıyorum kusura bakmayın.hobi s hobi e birde proboyotik geldi bugün sabah koyucam.da bunların 3 ünü karıştırmanın zararı olmaz dimi.ilacı agızdan vercem suyuna koymucam.

Ayrıca siz sabah akşam ağza damlatarak devam edin. Suya katınca ilaç dibe çöküyor ve doz az geliyor.

Vitaminlerle probiyotigi karıstırayımmı ?ve probiyorik kaç gün veriym ?

Karıştır 2-3 gün vitaminle sonra sade probiyotik. Sürekli versen de olur. 15 günde iki gün ara verirseniz yeterlidir.

Vitamin değil ki probiyotikler. Doz aşımı yok. Abartmadan İstediğin süre verebilirsin. Dışkısı kireç gibi olursa fazla geliyor demektir. Ki o da çok sorun değildir.

Vitamin değil ki probiyotikler. Doz aşımı yok. Abartmadan İstediğin süre verebilirsin. Dışkısı kireç gibi olursa fazla geliyor demektir. Ki o da çok sorun değildir.
Bunların 2 tanesi vitamin değilmi üstünde öyle yazıyor.

Ekli dosyalar

• 14976451577181799025124.jpg
    14976451577181799025124.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 59
Ben sadece Flora plus için konuşuyorum içeriğinde vitamin var mı ? Hiç kullanmadım ben.

Yok anlatamadım ben.flora plus probiyorik sadece.onu o resimdeki diğer vitaminlerle karıştırıp vermemin bi sakıncası varmı.çünkü o 2 vitamini karıştırıp vericem.o 2 vitaminin verilişide 1. Hafta 1 gün 2.hafta 2 gün 3.hafta 3 gün 4. Hafta 4 gündü galiba ayhan otçuoglu demişti.geçen gün bi arkadaşda aynılarıni almıstı sormuştu.ben bunlara prebiyotigide ekliyimmi yoksa vitamin koymadığım bigünmü vereyim onu diyorum.

2 3 gün karıstır vitaminle ver dedinzya ilk jafta 1 gün 3 gün vitaminle nasıl olcak orda çelişkide kaldım yani.sadece probiyotikmi vereyim .

Karıştırmanızda sakınca yok. Ama vitamini abartmayın fazla katmayın. Prospektüste yazandan fazla oranda kullanmayın.

Karıştırmanızda sakınca yok. Ama vitamini abartmayın fazla katmayın. Prospektüste yazandan fazla oranda kullanmayın.
Bir suluğa çeyrek çay kaşığı demisti yine ayhan bey.2 vitamin yarım kaşık eder.çeyrekte probiyorik atsak. Doldu zaten : )

Çeyrek suluk hazırlayıp İlaçları da 1/8 çay kaşığı kullanın. Aynı dozda vermiş olursunuz ve ilaçtan da tasarruf olur :D Hobi Flora'yı kullandınız mı ? suda eriyor mu ?

Çeyrek suluk hazırlayıp İlaçları da 1/8 çay kaşığı kullanın. Aynı dozda vermiş olursunuz ve ilaçtan da tasarruf olur :D Hobi Flora'yı kullandınız mı ? suda eriyor mu ?
Yok valla florayı bırakın ben hiç probiyotik kullanmadım ama cıvık bişey gibi duruyo açmadım paketi.muhtemelen suda erir.ben 15 senedir güvercin besledim hiç probiyotik vermedim onlara.bakalım bi deniyim yazarım yarın.ben gidim bi damla flagy vereyim kuşa tşkler yardım için.

Geri