Karadeniz Pet

Ankara da tavsiye edebileceğiniz veteriner?

• Konbuyu başlatan Korhan YALÇIN
  • Başlangıç tarihi
K

Korhan YALÇIN

Guest
Arkadaşlar Ankarada bildiğiniz muhabbet kuşundan anlayan veteriner hekim varmı acaba?
Çoğu sadece kedi köpekten anlıyor(!) kuşlarla ilgilenmiyor. Biliyoruz çok hassas hayvanlar, fakat götürdüğümüzde en ufak müdahalede bile bulunmuyorlar.
İsim vermek istemiyorum son kaybettiğim kuşumda 1 haftada 4 veteriner gezdim, yaptıkları tek şey piyasa fiyatının 3-4 katına yalandan "ilaç, vitamin" satmak oldu (teki kuşlar için bile değilmiş). Göz göre göre en savdiğim 2 kuşumu farklı aralıklarla kaybettim. Muhabbet kuşlarından anlayan bildiğiniz veteriner varsa ismini verirseniz çok sevinirim.
Veya bu işin üstadı yetiştirici arkadaşlar da var, direk kuşumuzu götürebileceğimiz, ilgilenebilecek, Ankara da yaşayan bir arkadaşımız varsa o da olur. Bazı sıkıntılarda forumdan yazı cevap yeterli olmuyor.
Şimdiden teşekkür ederim.

Verdiğiniz linkleri tenzih ederim fakat çok yer aradım.
Aradığınızda verdikleri tek cevap kuşu görmeden birşey söyleyemecekleri zaten. Fark etmiyor aramadan gitmeniz veya aramanız.
Amacım zaten veterinerleri kötülemek değil, sadece gerçekten kuştan anlayan birisini bulamak. İllaki vardır birisi.
Verdiğiniz link için teşekkür ederim. Sanırım güvenip sonuç aldığınız bir yer. İlk deneyeceğim yer burası olacak.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benimde kuşum1 haftadır yem yemiyor sadece ekmek yiyor acil YArDım!!!!!!

ben daha önce Ankara veteriner hekimliğine gittim kuşa gülümseyerek uzaktan baktı bir şırınga ile sarı bir ilaç diye verdi sonra yapacak bir şey yok dedi verdiği ilacı kuşa verdim sabah öldü koskoca veteriner hekimliği dalga geçiyor kuş sahipleri ile ayrıca ticari değeri yoksa pek ilgilenmezler gene pet shoplar daha iyi biliyor sürekli iç içe oldukları için kuş için ben Ankara da koskoca veteriner hekimliği fakültesinden soğudum gerisini siz düşünün

Ekli dosyalar

• IMG_2165.JPG
    IMG_2165.JPG
    129.7 KB · Görüntüleme: 461
Arkadaşlar Ankarada bildiğiniz muhabbet kuşundan anlayan veteriner hekim varmı acaba?
Çoğu sadece kedi köpekten anlıyor(!) kuşlarla ilgilenmiyor. Biliyoruz çok hassas hayvanlar, fakat götürdüğümüzde en ufak müdahalede bile bulunmuyorlar.
İsim vermek istemiyorum son kaybettiğim kuşumda 1 haftada 4 veteriner gezdim, yaptıkları tek şey piyasa fiyatının 3-4 katına yalandan "ilaç, vitamin" satmak oldu (teki kuşlar için bile değilmiş). Göz göre göre en savdiğim 2 kuşumu farklı aralıklarla kaybettim. Muhabbet kuşlarından anlayan bildiğiniz veteriner varsa ismini verirseniz çok sevinirim.
Veya bu işin üstadı yetiştirici arkadaşlar da var, direk kuşumuzu götürebileceğimiz, ilgilenebilecek, Ankara da yaşayan bir arkadaşımız varsa o da olur. Bazı sıkıntılarda forumdan yazı cevap yeterli olmuyor.
Şimdiden teşekkür ederim.
İnstagram ankaraegzotikvet yada 4401050 yi arayip bi bilgi almanizi tavsiye ederim (kavaklidere veteriner kus uzm arkadas var)

Geri