Monster Abra A5 V15 Siyah Ekran ve Açılmama

unbond

Kilopat
Daha fazla  
Bugün bilgisayar geldi 12 saat kullandım ve birden bilgisayrın hoporlerinden çat pat ses geldi ve ekran siyah-beyaz karararak kapandı. Sonra açmayı denedim BIOS'a attı BIOS'dan cıkıp yeniden başlattım açıldı sorunsuz. 15-20 saniye sonra ekran siyah oldu fanlar durdu. Kapatıp actığımda ise ekrana hiçbir şey gelmiyor, fan sesi duyamıyorum, sadece klavyenin renkleri yanıyor. Çok sinirim bozuldu yarın da pazar servis de kapalı bunun sebebi nedir acaba yardım eder misiniz?

Önce sakin olun ve pazartesi ilk işiniz değişim olsun. Bende monster alacağım fakat bu tür yorumlar yüzünden soğuyorum monsterden

Önce sakin olun ve pazartesi ilk işiniz değişim olsun. Bende monster alacağım fakat bu tür yorumlar yüzünden soğuyorum monsterden
Böyle olana kadar hiçbir sıkıntı yoktu ama hiçbir anlam veremedim böyle yapmasına inanılmaz sinir bozucu sebebini aşırı merak ediyorum

Tavsiye kullandığınız elektrik sistemini ehli bir elektrikçiye gözden geçirtmeniz.Nedeni yeni bir laptop donanımsal olarak hatalı gözükse bile bazen elektrikten kaynaklı anakart yakabilir bizzat başıma geldi bir lenovo laptop topraklama düzgün olmadığından anakartı yandı.

Bana da öyle geliyor. Akım korumalı priz kullanmıyorlar sonra; "şu bozuldu, bu bozuldu" ama Monster'in orijinal şarj aletlerinde de akım dengeleme özelliği var. Şarj aleti bozulsa bile PC'yi etkilememeli, bu yüzden emin olamadım.

Bu gibi durumlarda hayatta pc yi o şüpheli prizlere takıp doldurmam sözüm konu sahibine ucuz veya eski (ki eskiler bana göre daha dayanıklı) bile olsa neden riske ediyim diğer ne elektronik eşya varsa az çok etkilenmesin ne gerek var şu pahalılıkda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…