Arızalı MSI GTX 760 Satışı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

tamtam68

Decapat
Alsam bile güç kaynağımın yeteceğini sanmıyorum.Araya birde güç kaynağı kaçarsa babamdan terlik garanti.

Yalan konuşup günaha girmek istemem. Türkiye'de 2. el ürün satan kimseye güvenemiyorum. Güvenecek olsa 300 TL'ye R9 270 270 X alırdım.
Merhaba. Bu foruma birkaç gün önce katıldım. Ve forumlarla ilgili tecrübem yok, hiçbirine katılıp tek bir cümle yazmışlığım yok. Konu şu: Ekran kartım çok zayıf olduğu için internette hesaplı, ikinci el bir kart ararken, yolum bu foruma düştü ve bu sayfadaki sohbetlerinizi okurken 'Vavien' isimli kullanıcının kartını satmak istediğini görünce foruma üye oldum ve kendisiyle irtibat kurdum.(Bu şekilde alışveriş yapmak da forum kurallarına uygun değilmiş,dün bir uyarı mesajı geldi, üzgünüm)
Özet olarak dün buluştuk ve kartı satın aldım... Ve kimseye güvenmeme konusunda sizin ne kadar haklı olduğunuz ortaya çıktı.. Kart arızalı! Ekran sürücüsü kurunca görüntü gidiyor..Dünden beri denemediğim şey kalmadı. VAVİEN NICKNAME'Lİ GENÇ DOLANDIRICI telefonunu açmıyor, mesajlara da dönmüyor... Ben uzunca bir süredir maddi manevi sıkıntılar içindeyim ve bu kartı oyun için değil, bir takım güçlü grafik programlarını kullanabilmek için aldım( bu parasızlıkta) Ne diyeyim, haram zıkkım olsun!

Hocam kartı kontrol etmeden mi aldınız?

Merhaba. Evet, maalesef kontrol etme şansım olmadı. Metrobüs durağında buluştuk. Ben Kadıköy'e yakın oturuyorum, çocuk karşı tarafta oturuyormuş. Metrobüsle geldi, kartı aldım ve gitti. Ben insanlara güvenmeyi severim, şimdiye kadar böyle bir şey yaşamamıştım...O benden aldığı üç kuruş para için değer mi bu yaptığı...Yalnız sağlam moralim bozuldu ve telefonunu savcılığa vermeyi düşünüyorum.

Geçmiş olsun kardeşim. Diyecek bir şey yok. Ben bunu her zaman söylerim. Ülkemde ikinci el bir şey satan dan değil Çin'den ikinci el satana daha çok güveniyorum. Durum böyle ise zaten kelimeler kifayetsiz kaldı.

Polise gidip dolandırıldığına dair suç duyurusunda bulun. Pek dikkata almazlar ama sen yine de hakkını ara.

Geçmiş olsun kardeşim. Diyecek bir şey yok. Ben bunu her zaman söylerim. Ülkemde ikinci el bir şey satan dan değil Çin'den ikinci el satana daha çok güveniyorum. Durum böyle ise zaten kelimeler kifayetsiz kaldı.

Çok teşekkür ederim. Ben yaşı kırkın üzerinde bir insanım, bu kadar genç bir insanın böyle küçük dolandırıcılık işleriyle uğraşması gerçekten inanılır gibi değil.

Çok teşekkür ederim. Ben yaşı kırkın üzerinde bir insanım, bu kadar genç bir insanın böyle küçük dolandırıcılık işleriyle uğraşması gerçekten inanılır gibi değil.
Ülke Ulkelikten cikmis kardesim. Dedigim gibi polise gidip suc duyurusunda bulun. Sonuna kadar hakkini ara.

Hocam kartı kontrol etmeden mi aldınız?
Hocam ben de bu formdan daha 1 hafta önce MSI GTX 1050ti gaming X aldım, arkadaş geldi kurulumu falan yaptı test etmem için kartı getirdi, şuan gayet memnunum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen öyle.. Zaten en kısa zamanda bulunacağım suç duyurusunda.
Ben 15 yasindayim 2 gun once guc kaynagi ve islemci sogutucu aldim. Arayip sordum bu fan bu anakarta uygun mu uygun dediler. Guvenmedigim icin gorusmeyi ses kaydina aldim. Dusundugum gibide fan uymadi. Polise gittim durumu anlattim. Hemen geri aldilar. Diyecek hic birsey kalmamis bu durumda.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…