Kaynaklar

İster AdWords Express'i yeni kullanmaya başlamış olun ister aklınızda belirli bir soru olsun, aradığınız bilgiyi biz size sağlayabiliriz.

SSS

TÜMÜNÜ GENİŞLETİN Tümünü daralt
 • Reklamım internette nerede gösterilir?

  Reklamınız internette, cep telefonlarında, Google Haritalar'da ve ilgili iş ortaklarının web sitelerinde çıkan Google arama sonuçlarının yanında gösterilir.

 • Kullanıcıların reklamımı hangi konumda göreceğini kontrol edebilir miyim?

  Bir dükkanınız varsa, kullanıcılar herhangi bir yerden yaptığı aramaya konumunuzu dahil ettiğinde (ör. "pizza Kadıköy") veya zaten faaliyet gösterdiğiniz bölgede bulunup sadece ürünlerinizi aradığında (ör. “sebzeli pizza”) reklamınızı görebilir. İnternette satış yapıyorsanız, reklamınızın görüntüleneceği ülkeleri, eyaletleri veya şehirleri seçebilirsiniz.

 • AdWords Express'i kullanabilmek için bir web sitem olması gerekiyor mu?

  Hayır. Web siteniz yoksa ve reklamınız için bağlantı oluşturabileceğiniz bir yere ihtiyaç duyuyorsanız, Google+'da Google Benim İşletmem ile yaklaşık 10 dakika içinde bir işletme sayfası oluşturabilirsiniz.

 • AdWords Express ile AdWords arasındaki fark nedir?

  AdWords Express, özel olarak küçük ölçekli işletmeler ve ilk kez reklam verenler için tasarlanmış, tamamen otomatik bir reklamcılık çözümüdür. AdWords Express ile, birçok türde reklam sizin yerinize oluşturulur ve sürekli olarak optimize edilir. Reklamlarınız Google, Google Haritalar ve ilgili iş ortağı web sitelerinde, hem masaüstü bilgisayarlarda hem de mobil cihazlarda otomatik olarak gösterilir. Dijital pazarlama uzmanı olmanıza ve reklam kampanyalarınızı yönetmek için çok zaman harcamanıza gerek yoktur.

  AdWords, daha fazla özellik, daha fazla rapor, daha fazla araç ve reklam kampanyaları üzerinde daha fazla kontrol isteyen işletmeler için tasarlanmıştır. Kendi anahtar kelimelerinizi seçmek veya birden fazla reklam metni yazmak istiyorsanız (örneğin birden fazla ürün veya hizmeti tanıtmak istiyorsanız) ve kampanyalarınızı etkin biçimde izleyip yönetecek zamanınız varsa Google AdWords'e kaydolmalısınız.

 • AdWords Express'e nasıl kaydolabilirim?

  AdWords Express'e kaydolun, ilk reklamınızı dakikalar içinde yayınlayın.

 • AdWords Warp Speed'e nasıl kaydolabilirim?

  Bu ürün şu an başka bir galakside test ediliyor. Dünya gezegeninde güvenle kullanılabilir olduğunda sizi haberdar edeceğiz.

Hızlı yardım alın.

Yardım Merkezi

Hesap kurulumunuzdan AdWords Express kampanyanızın yönetimine kadar her konuda yardım almak için sık sorulan sorulara göz atın ve eğiticilerimizi inceleyin.

AdWords Express Yardım Merkezi'ni ziyaret edin

Topluluğa katılın.

AdWords Express Ürün Forumu

Soru gönderin, yanıtları okuyun ve AdWords Express topluluğuyla etkileşime geçin. Sorunuz ne olursa olsun, AdWords Express'i her gün kullanan kişilerden yanıt alabileceğiniz yer burasıdır.

Bir soru sorun

Öğrenmeye devam edin.

Google ile Öğrenin

Kendinizi başarıya hazırlayın. AdWords'den en iyi şekilde yararlanmaya ilişkin ipuçlarını ve püf noktalarını okuyun.

Daha fazla bilgi

YouTube

Yararlı video güncellemeleri için Google Reklamlar YouTube kanalına abone olun.

Videoları izleyin