hardmode MSVCP100.dll bulunamadı hatası =/

Bu hatayı nasıl çözebilirim ? Hardmode ile açmayınca ibot'u signature error1 hatası veriyor.

Vcreditsx86 bunu yükledim fakat çözülmedi. sroyu baştan sildim kurdum gene çözülmedi ,ibotun içindeki bi klasörde regfile var onuda çalıştırdm daha napıcam çk merak ediyom :(

Linkteki dosyayı kurmaya çalışıyorum fakat kurmuyor bi yere kadar geliyor kuruluma geçmiyor bu redisturble 2005 , ben 2008 i kurabildim anca =/

attım gene olmadı =/ msvcr yide attım msvcpyi kuzenden alıp attım en son critical cart curt bişi yazdı , Ya sabır :)

dostum çok teşekkürler Allah ne muradın varsa versin bakalım bu sefer sbot ile aynı anda açabilicez mi :)) muck <3

kardeşim ekstra sbot'u açmaya çalışıyorum fakat server signature error 1 veriyor, bunun çözümündede speed patch işaretleyin diyor onu işaretleyip oyuna giriyorum fakat yine bu signature'yi vriyo elim kolum bağlu kaldım, normal açmıyordu srodirdan yolunu gösterdim, ocx hatası veriyordu libary yükledim, dll veriyodu senin verdiğini kurdum , sroyu baştan silip yükledim hatta dll leri system 32 ile sro içine attım olmayınca geri sildim yinede açamadım şunu :( şunuda bulursam tmmdr: D

sbot'u açtıktan sonra ibot'u hardmod ile açabildim fakat dc yiyince tekrar girmek istiyorum daha oyun başlarken masaüstünde tam ortaya gelen dikdörtgen şeklinde ki silkroad yazısının tam üstünde dicconnet from server diye ileti alıyorum :D sağadn yapıyorz soldan bozuluyo....

tamam bunuda çözüm buldum sbottan show client yapıp hard moddan ibot için launch yaptım düzeldi ::))) beni moderatör yapabilirsiniz bu konuya bütünp roblemleri çözüyom :D zaa xD

Yukarı Alt