DELİ OCAĞI[DELİ] İTTİFAKI SAVAŞ VE YAĞMA RAPORLARI

• Bu gecenin son raporu olsun tarih ve saate dikkat, böyle miydi grandcığım ;)

En tazesi, en yenisi tabi ki de bizde ^^

CASTLE baktı olmuyor, Mindhunter abisine söyledi ben saldırıya gittim beni perişan edip geri gönderdiler diye şikayet etti

Mindde birde ben deneyeyim bakalım ne yapabilecekler(!)

Dedi..

Ve yola çıktı..

glm2qln.png

mindhuntera bir hoş geldin hediyesi niyetine bir tutam aksiyon armağan ettik, hepsini yedi ;)

fuu4tbx.png

maouzn5.png

p2wfz37.png

Tadını beğenmiş olacak ki doyamadı, bizde adalarımıza gelmiş misafire bir kaç tutam daha aksiyon armağan edelim dedik ;)

3ucpmvu.png

O aksiyonları yemek yerine, kaçmayı tercih etti..

Yine bekleriz ;)

cxd4nv9.png

☾✫ ORDULARLA YENİLMEZ BİR GAYIZ VAR KANIMDA ✫☽

• Hayda yine bişeyler yapmaya çalış bu sevkocan.

Yok yok kesin dün gece buna bişey yapmışlar,

Yoksa bukadar hazımsızlık mazallah sağlığına bişey olacak.

Ali bu sevkocan na ne oldu her geçen gün daha fazla bağırmaya başladı yazık yav😂

• Hayda yine bişeyler yapmaya çalış bu sevkocan.

Yok yok kesin dün gece buna bişey yapmışlar,

Yoksa bukadar hazımsızlık mazallah sağlığına bişey olacak.

Ali bu sevkocan na ne oldu her geçen gün daha fazla bağırmaya başladı yazık yav😂

ne yapsın yavrucak, kendi mesajında kendi eliyle eklemiş, murat58 ile savaşmak için gemi göndermiş, ne yapmış arkasına aksiyon atmış. vay arkadaş ikariamda artık aksiyon atan savaşta galip oluyor hesaplarını tatile cekip kaçanlar değil =) yeni trend buymuş sarıya göre :thumbup:

murat58 in, sari sevketimin yukarda eklediği iki tane görüntüsü var. bak 2-3 tane görüntü de ben ekleyeyim. yok şu kadar yolda olan aksiyon var yok bu kadar aksiyon yemiş felan detaya girmeyeyim. normalde bu raporları buraya asmam da sari sevketim sunumlarını fazla abartıp biraz yalanla süslemis. aksiyon yedi demiş adamın kestirdiği 40 füze. sıfırlandi ve kaçtı demiş yine kesilen 40 füze. bu çocuk bu aralar abarti salginindan nasibini almış. aman diyeyim bir de üşütmesin.:)

burda ufak bir detay var. saldıran tarafta kalan gemileri ve adetlerini bi kontrol edelim. pls =)

sonra da alttaki rapora bakalim (kesilenlere)

beyaz bayraga tıklamak ve kacmak bir kurtuluş yolu olsaydı, savaşa katılan o kadar DELI ittifagi uyesi hesabını tatile çekip savaş meydanından zirlaya zirlaya kaçmazdi. bu da beyaz bayrağın kurtuluş olmadığının bir örneği olsun.

ayrıca aşağıda detayli görüntüsünü ekledigim şehirde murat58 isimli deli ittifağı uyesinin daha önce kaç fuzesi ve havantopu gemisi oldugu, kalan gemilerin yanında hic fuze gemisi kalmamasi sonucunda kac havantopu gemisi kesildiği muamma... murat58 den bu konuyla ilgili bir yorum alsak hiç de fena olmaz hani =)

bi bakalim duruma? aslında tahmin edilebilir mesela bence 1400 civarı bir füze kesilmiş olabilir. yanılmış da olabilirim ama en doğrusunu murat58 bize söyleyecektir,

sari... murat58 e söyle gelsin. Ali abim cagiriyor yüzü kizarmazsa gelip bize kaç füze gemisi kaç balon gemisi kaç havantopu gemisi kestirmiş de donanması aşağıdaki duruma gelmiş anlatsın de, de ona tamam mı kardeŞ =)

bizim mindhunter o saatte before after kaydetmedim ben vurur geçerim abi gerisi beni alakadar etmez dedi. hakli adam ne uğraşacak. sari sevketim de fakir tesellisi aksiyon atmak ve rodos vurmaktan başka yapabildiği birsey yok. tabi herkes kapasitesine göre görev üstlenecek =)

bir deeeeeeee =) savasan khnemu ve ghostek vardı onlar da bunun yüzsüzlüğünü görünce serveri bırakmışlar. ikisini de bu savastaki emekleri icin kutluyorum, ittifak nanay olsa da ikisi de efendi terbiyeli çocuklar. tabi gururlu oyuncular gurursuz oyuncularla ayni yerde oynayamaz. gururu olmayan adamın da kendi gibi dostlari ve sempatizanlari olur.:/ bu yuzden hem khnemu ya hem de Ghostek e hakkim varsa helaldir. ikariam bu ikisini gururunu yere serecek kadar düşürmemiş. bunun ilk ornegini hera da göstermislerdi dik duruslarini bozmamislar. darisi sari sevketime insallah bi dk ben ne yapıyorum yahu kendi elimle kendimi ve ittifagimi rezil ediyorum kambur oldum olacam zararin neresinden dönülse kar oldugunu kafasina dank edip de hatirlamasi dileğiyle =)

Adsız_19.png

Edited 3 times, last by cetrion ().

• Tahmin etmiştim,şevkocan ın bu kadar hazımsızlığının nedeni ortaya çıktı.

Büyüklerimiz ne demiş büyük lokma ye büyük söz söyleme.

Birde kendin ettin kendin buldun var.

Şevkonun bu haline tercüman olacak çok büyük sözü var da anlayacak kapasite olması gerek😂

Hadi bol soda lı günler şevkocan😁

• Grand sen kalesinde yağma yemiş casper muratı, boşver üzülme raporları foruma astıklarında sen sağdan ben soldan yüklenir raporları sulandırırız gölge de kalır unutulur gider diye avutmuş bir insansın

Merkezinize gelen rakibinize karşı ittifakını aksiyon atsınlar takmayın, bizde füze çok diye bir avutan bir insansın

Aslında senin yaptığın tek şey kendini ve etrafındakileri avutmak başka hiç bir şey değil..

Raporlarla devam edelim mi?

Önce okuman yazman var mı onu bir öğrenelim demi ;)

ekledigi raporun birinde kürek botunu çerçeve icine almış, aynı raporun kürek botu çerçeve içine alınmamış halini de farklı bir rapor gibi eklemiş.

dscqp1k.png

l05nzvg.png

apw5rlt.png

i5hcona.png

Şimdi sen yukarıda astığım bu raporların hepsini incele tekrardan, örs saatlerine ve şehir isimlerine iyice bak sonra kudurmaya devam et ;)

İşin gücün yalan dolan ile uzun uzun yazıp salya muratı da yanına alıp sağdan soldan yorumlar yapıp raporları sulandırmaya ve gölge de bırakmaya çalışmak, bende bunu bildiğim için geride kalan raporları ara ara ön tarafa çıkartıyorum ki cümle alem nasıl ezildiğinizi görsün gölge de hiç bir şey kalmasın ;)

cxd4nv9.png

Edited 2 times, last by N o M e R C y ().

• bi bakalim duruma? aslında tahmin edilebilir mesela bence 1400 civarı bir füze kesilmiş olabilir. yanılmış da olabilirim ama en doğrusunu murat58 bize söyleyecektir,

Hayatımda senin kadar yalan atan konuları saptıran ve kendi lehine yorumlayan bir insan görmedim ^^

Empati yaparak senin yaptığını yaparak örneklerle ilerleyelim, mesela altta raporunu astığım castle isimli oyuncunun 2k füzesini, ve 1k balonunu aksiyon atarak kestim arkasına düzenli çıktığım da ne balonu kalmıştı ne füzesi, before after yapma gereği de duymadım yanlışım da olabilir ama en doğrusunu castle bize söyleyecektir.

Komik değil mi? Bence de çok komik

qiway8y.png

Şimdi bu astığın raporun ;

70910-img-20221030-wa0117-jpg

Eğer delikanlıysan yalanım yok diyorsan 2. raundunu buraya yüklersen, murat58 in kaçırdığı 300 füzesini savaşa dahil ettiğini göreceksin, biliyorsun zaten de işin gücün algı yaratmak yalan dolan

Ve totalde limanında 500 füzesi olan birinin 1500 füzesini nasıl kestiniz merak konusu, kalın sağlıkcakla ^^

cxd4nv9.png

• yalan konusunda kimse senin eline su dokemez bak suanda bunu kanitlamis oldun.

aksiyon ile castle nin 2k fuzesini 1k balonunu kestim diyorsun ki zaten savaşın başından sonuna kadar onun sehrine aksiyon atip arkasına duzenli gemi ile giriyordun. kac kez 3 aleve takıldığını soylememe gerek yok, tek tek o görüntüleri eklesem çok uzun surer. ama ikimiz de neyin ne olduğunu az çok biliyoruz o yüzden hiç kivranma sari sevketim. sen o kadar fuze ve balonu aksiyon ile kessen coktaaan onun goruntulerini eklemiş olurdun. o yüzden yalan konuşurken daha dengeli yenir yutulur kivamda yalan konus.

murat58 in 300 fuzesini kacirdigini 2.raundda dahil ettiğini soyluyorsun. peki ya havantopu gemileri? murat58 2.raundda 300 füze dahil ettiyse savaşa giris şeklini sen ekle kardeş elin kolun mu bağlı? öyle olsa bile o donanmanin içinde 300 füzesi kalmışsa yedigi kaç aksiyon varsa onları hiç üşenmeden eklemeni bekliyorum. cunku birine yalancı diye ithamda bulunuyorsun ama kuyruklusunu sen soyluyorsun, mazeret sunarken durumun ne kadar vahim olduğunu kendin itiraf ediyorsun.

bir de şu var, ona da dokunalim senle beraber =)

burda diyorsun ki balonsuz savasiyor, ki adam zaten baskina gidiyor onden balonsuz saldiriyor balon arkadan geliyor... onun görüntüsünü ekledin mi tabiki hayır, iste bunun adı algı yaratmaktır.

burda balonsuz savasan sensin bir de kendi şehrinde... saga sola laf etmeden önce bi aynaya bakacaksın sari sevketim. aman adam laf etmis cevap vereyim derken kendi ayağına sikmayacaksin, dost tavsiyesi tabiki =)

mesajinda castle nin 2000 füze 1000 balon gemisini aksiyonla kestigini iddia ediyorsun, bu 500 aksiyon eder, 500 aksiyon atacaksin ama before after yapma gereği duymayacaksin. 8 füze kesip rezilligine mazeret diye sunan birinin bu şekilde laf kivirip yalan konuşmasına da şaşırmadım. savaş bölgesinde kendi şehrin haricinde herhangi bir saldırı cephesinde savasacak cesaretin yoktu, savaşın başından beridir zaten aksiyon atmaktan başka bir icraatın olmayacak ama konu sizin yediğiniz aksiyonlara gelince kivir kivir kıvranıyorsun sari. şimdi buraya tek tek ezilme goruntulerinizi eklesem, bu bu nedenden dolayı tatile çekip kaçtılar diye, onlara da farklı farkli kulplar takacaksin, inkar ve yalan senin aldığın nefes gibi olmuş. biz de işimize bakacağız tek tek ekleyip geçeceğiz. sen ayni raporları ekle ekle dur sari =)

en güzeli de şu, limanda 500 fuzesi vardı 300 unu 2.raund savaşa dahil etti diyorsun. 200 nerde la o zaman? füzeleri kaçırdı diyelim havanlar niye kalmış o zaman? havanlari da bosver o saatte oyunda miydin tek tek saydın mı kaç fuzesi kesilmiş kaç kalmış kaç tanesini kaçırmış diye biliyorsun. zaten yukarda bi postunda aksiyonu atan sensin arkasına duzenliyi çıkaran murat58... o hesaba da ihtiyac halinde kimin girdiği belli değil mi sence de? yok bir de bunu kendi elinle gösteriyorsun. savaş kaybetmiş adamin psikolojisi ne denli bozulur buna en güzel orneksin =)

Adsız_19.png

• aksiyon ile castle nin 2k fuzesini 1k balonunu kestim diyorsun ki zaten savaşın başından sonuna kadar onun sehrine aksiyon atip arkasına duzenli gemi ile giriyordun. kac kez 3 aleve takıldığını soylememe gerek yok

mesajinda castle nin 2000 füze 1000 balon gemisini aksiyonla kestigini iddia ediyorsun,

Evet evet kesinlikle senin okuman yazman yok, algıların da tamamen kapalı veya kafana çok darbe aldın başka açıklaması yok, orada ironi tarzında bir örneklendirme yaptım bunu da yaptığımı açık açık belirttim.

Hiçbir zaman castle ın 2k füze 1k balonunu kestim diye bir iddia da bulunmadım zaten te Allahım kimlerle uğraşıyoruz :D

500 aksiyon atacaksin ama before after yapma gereği duymayacaksin. 8 füze kesip rezilligine mazeret diye sunan birinin bu şekilde laf kivirip yalan konuşmasına da şaşırmadım.

Bende bunu sana anlatmak için çabalıyorum zaten senin veya başka bir arkadaşının 1500 füze kestiği yerde before after gelmemesinin imkanı yok, attığım aksiyonu 3 aleve takıp foruma asıp cümbür cemaat sevinen bir topluluksunuz

Özetle atma ziyaaaaa ^^

Dipnot olarak ekleyeyim oraya balonsuz savaştığım bir görüntü eklemişsin yaklaşık 100 raundu her raunda 5 balon gelecek şekilde aksiyonluyordum, bir raund kaçırdım diye balonsuz savaşmış olmuyorum, bu kadar sevineceğini bilsem 1 raundda senin için kaçırırdım ya söyleseydin ^^

cxd4nv9.png

• Bir rakip düşünün forum da atıp tutsun, bana çerez desin ama 2 senelik rekabetimiz boyunca tek bir tane yağma atmayı başaramamış olsun..

çok düşünmenize gerek yok..

O rakip

Delta gücü ^^

Yine bir başarısız yağma denemesi..

Üstelik

Gece 04:45'de

Bunu GAZOZ OLMAYIN, EFSANE OLUN serisi ile sunmak istiyorum ;)

GAZOZ OLMA

Giriş

9w6s5er.png

dahlz5i.png

Gelişme

Yok...

Kaçışş ^^

ntymyqz.png

lkizzjw.png

nutfnw9.png

EFSANE OL ;)

Lideriniz mi? Tarlam olur 8)

ks2417y.png

72a5gpy.png

Yönetiminiz?

Tarla 8)

3rt88sq.png

7te4hpt.png

ipayvct.png

e873hq6.png

Dibini sıyırmak ;)

4yj7bg4.png

Ve bir kaç çerez rapor..

diygygm.png

odcasbd.png

rwyqlje.png

2fszlli.png

b2f7r9t.png

Sizi ciddiye alıp burada cevap bile vermemem gerekiyor aslında, dengim değilsiniz.. ;)

cxd4nv9.png

• Yeni bir yağma girişimi daha çok taze sıcak sıcak...

Az önce denendi ve herkesin aklında tek bir soru var..

Neden?

Aslında bu sorunun cevabını biz biliyoruz ama rakibe de her şeyi öğretmek olmaz değil mi ;)

Bu raporları da GAZOZ OLMA, EFSANE OL serisi ile sunmak istiyorum çok yakışacak ;)

Mindhunter forumda yazdıklarımdan dolayı sinirlenip, gaza gelmiş olacak ki madem Liderlerine yağma atamıyoruz, birde diğer savaşçılarına deneneyelim nasreddin hoca misali belki tutar diye düşünüp yola çıkmış..

4alkqhd.png

Peşinden de CASTLE denen arkadaşımız yola çıkmış yağma atabileceklerine gerçekten inanmışlar ^^

ceiald0.png

Offff orduya bak bee dünyayı fethedersin bununla ^^

3f0venq.png

OPSSS...

Duvara mı tosladınız acaba?

Sağlam bir duvar olmalı ;)

1o0wbbn.png

Castle, mindhunterın duvara tosladığını görünce daha şehre varmadan kaçıyor, arkadaşı da kaçıyor ama iş işten geçmiş oluyor ^^

dvrq55h.png

GAZOZ OLMA

91mdd0z.png

e8hilrc.png

EFSANE OL 8)

eeqmi8h.jpeg

cxd4nv9.png

Edited once, last by N o M e R C y ().

• sarı sevketim nasılsın kardeş iyi misin?

bu kez böyle bir giriş yapmayı deneyeyim dedim, genelde dengesiz ve hasta insanlarla ve/veya sarhoş olduğu için laftan anlamayanlara hani biraz daha dostça yaklaşımlar sergilemek gerekir diye düşünüyorum...

şimdi senin ekledigin raporları beğenerek izliyoruz ya, hani şimdi yanlış anlaşılmasın, like atmıyorum çünkü hem aynı raporları tekrar tekrar asiyorsun. Hem 5 seviye rodos ile sonuçlanan raporları sadece kazanan bölümünde adınız yazıyor diye foruma ekleyecek kadar düşüyorsun, hem de hesaplarını sen de dahil olmak üzere tatile çekip savaştan kaçanlarin bu sayede aldığı raporları ekleme acizligine bile düşüyorsun.

kendi sehrinizde devam eden savaslar haricinde kaç sehirde cephe açıldıysa ve bu cephelerde savaşları devam ettiremeyeceginizi anladığınızda yani saldiriya geldiğiniz bölgede savunmaya yatmaktan başka çareniz olmadigini görüp kaçmaktan başka çareniz olmadigini anladığınızda 100 lerce aksiyonla 1 gemi göndererek savaşta bug oluşmasını ve savaş raporunun silinmesini sağlamanıza da şahit olmuştuk. 5 değil 10 değil hemde...

ama az önce birsey dikkatimi çekti. nedenlerini anlamak istedim yani bunu neden yapar diye... bir insan 1.5 yıl öncesinin yağma raporlarini niye asma ihtiyacı hisseder... like atan da olmuş, acaba dalga geçmek için mi like atmış yoksa raporların tarihini mi görmedi orasını bilemedim şimdi.

5 seviye rodos ile sonuçlanan savaşların raporunu astınız.

savaş devam ederken cepheyi goturemeyeceginizi anlayınca yerine başkasını sokup şehrin sahibini tatile çektiniz bu kadar aciz sekilde rapor aldınız ama raporu eklerken kesim farkını da gizlemeden eklediniz.

savaş bölgesine savaşmak için gelip bilegimizi bukemeyince tatile aldiginiz hesapları tatilden çıkarıp savaş bölgesinden kaçırdınız yerine de multi hesaplarinizin somlerini attiniz göstere göstere eziklik acizlik değil de nedir bu?

en aciz ve ucuz olan ise,

kankam like atmış da neye like atmış bilemedim şimdi... asılan yağma raporunun tarihi 06.02.2021....

6 ay öncesinin ve 02.02.2021 e ait bir baska yagma raporunu tekrar eklemiş...

savaş kaybedince ne yapacağını bilemeyen hazımsızlık sorunu yaşayan ve durumu kabullenemeyen birinden daha aciz daha ucuz başka ne icraat yapmasıni beklersiniz ki...

oyunda balon aksiyonu atmaktan başka bir halt edemez. forumda da aynı raporları tekrar tekrar asmasini da geçtim, artık 1.5/2 yıl öncesinin raporlarini tekrar eklemeye başlamış. güneş bununla da sıvanmaz sari daha da düşmen lazim daha çok hazımsızlık belirtisi göstermen lazım. belki kismi bir güneş tutulması gerçekleşir umudunu kaybetme =)

sari kendine iyi bak aslan parçası, hepimizi endiselendiriyorsun akıl sağlığına dikkat et. senden korkmaya basladik intihar felan etme canımsın...

mesajının sonunda dengim değilsiniz yazmışsın. aman kardeşim aman aman biz senin dengin olamayız zaten bu kadar alçak seviyelere inemeyiz.

Adsız_19.png

Edited once, last by cetrion ().

• Ben burdan sürekli şevkocan I uyarıyorum ama nafile dikiş tutmaz daha bu şevkocan.

O kadar olan oldu görünen göründü yıpratma kendini dedikçe bak neler yapıyor yazık buna da kıyıda köşede ne rapor bulduysa asmaya da başladı.1,5 yıl önceki rapor nedir yaa vah vah vah😂

Biz görevimizi yaptığımızı düşünüyorum ve çok ama çok geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum şevkocana

Geçmişolsun Allah kurtarsın yazık ya.

• Bir rakip düşünün forum da atıp tutsun, bana çerez desin ama 2 senelik rekabetimiz boyunca tek bir tane yağma atmayı başaramamış olsun..

çok düşünmenize gerek yok.

aslinda düşünmesine gerek var. adam nerden bilsin senin sehrinde yağma yememek için 12k mizrakci ile 5k hopliti yıllardır beslediğini? sana kim yağma atmaya çalışsa zaten sen oyuna girene kadar savaş devam eder. ama o kadar uzun da sürmeden hemen KIRMIZII ve KARA HANÇER sana destek açıp eksiklerini tamamlamışlar. seni ya arayıp oyuna soktular ya da KARA HANÇER bi oyun cevirdi orda... (!) yoksa sen oyuna girene kadar çok geç olabilirdi. kesin intihar ederdin =)

ayrıca dikkatimi çekti, orssuz rakibe karşı güzel bir dayanışma örneği göstermişsiniz ama aynı başarı rakip orssuz olmasina ragmen kesim farkına yansitamamissiniz, tam aksine kesim farkı yemişsiniz.

orssuz iyi hırpalamis seni, bir de yagma atsaymis hey allahim sonunu dusunmek istemiyorum, lazim değil =)

bizim mindhunter ve castle in yagmaya çıktığı askerleri kesmis, hawkeye yi tebrik ederim. ancak ordusunda gyro neden bu kadar az ve neden balonu yok sence de ortada bi gariplik yokmu? bence bizimkiler gece bunun fazlalıkları aldilar.. ne dersin ordudaki bu duzensizlik hayra alamet değil =)

ayni raporları tekrar tekrar as sari, valla unutuyoruz nerde kestik nerde kesildik diye bakıp biraz keyiflenelim. kesim farkı insana keyf veriyor babacan55 sevmez hatta alev aksiyonu atmaktan başka birsey bildiğin yok diyordu. senin "kendi şehrinde bile alev aksiyonu yapamıyor" eleştirini bence görmedi. yoksa ittifak lideri olan senin sözünün aksine birsey soyleyemezdi. işte onda da savaşı kaybetmenin hazımsızlığı var ama sadece o değil, iki cihanın bir araya gelse alamayacagı raporu kendi hatası yüzünden bize hediye etmesi biraz ruhsal hasara neden oldu diye düşünüyorum.

bu yukardaki babacan55 icin özel, gp kesim farkıni birim kesim farkini, kaynak gideri farkını takiyor kafasina... gerci işine yarayacak şeyleri kafasina taksaydi bu cepheyi vermezdi. alamazdik zaten ya bug yapar savasi sonlandirirdiniz ya da baska biri duzenli girerdi babacan55 de hesabini tatile cekerdi... ya da son care rodos basardi...

heee rodos basti zaten kac tane 4 seviye rodos basti diye sorsam apisip kalir. gecen bi kitlendi zaten kendisi de farketti, işim gücüm var deyip gitti ondan sonra bir tek senin mesajlara like attığını gördüm. napsin aslan parçası kendisini de boyle avutuyor demekki...

onun yerinde oyundan ve savaştan anlayan biri olsa bizi çok zor duruma sokabilirdi, inkar yok.. iyiki babacan55 i savaş bolgesine getirmişsiniz bu cepheyi kaybedince isyan çıkarıp 5 seviye rodos vurup hesabini tatile çekti. bu da ayrı bir başarı, bence onun goruntulerini sen de paylasmalisin sari =)

Adsız_19.png

• alicim yeter az merhametli ol bırak hazmetmesi için sarıya bıraz zaman ver :) alışkın degıl ılk defa madara oluyor kabullenmesı zaman alacak bıraz :D nasıl kacıyordu şevko ali:D:D

• bizim mindhunter ve castle in yagmaya çıktığı askerleri kesmis, hawkeye yi tebrik ederim. ancak ordusunda gyro neden bu kadar az ve neden balonu yok sence de ortada bi gariplik yokmu?

Sanırım diğer raund giren gyrolardan haberin yok, şehre gyro aksiyonu yapıldığı için balonlar ada dışında tutuluyor olabilir mi? ^^

Ve saldırıya gelen topçuları 2. raundda kesmek için balona ihtiyaç var mı?

Hayır yok

sp9q4dg.png

----------------

eeqmi8h.jpeg

-----------------------

Şimdi dün geceden bahsedelim biraz

Bütün gece 3 kişi sabaha kadar gyro aksiyonu yapıp 6k gyroya 6k gyro kestirdiniz. Sonuç mu? Raporlarını asacağım..

Benim bildiğim aksiyonun 2 amacı vardır.

Ama sizin 3. seçeneğiniz varmış, bilmiyordum ^^

1. Rakibi sürekli oyunda tutup bunaltmak

2. Rakibin üzerindeki asker veya gemiyi düzensiz hale getirip arkasından düzensiz kalan birimleri kesmektir.

3. Geceden sabaha kadar aksiyon yapıp eşit miktarda birim kestirip, düzensiz bıraktığını sandığınız rakibin şehrine düzenli bir şekilde çıkıp " örssüz " kesilmek ^^

İlk raund

5jzh43c.png

Son raund

hjvps6s.png

jnvja7i.png

Balon merak ediyordun bak kumpanyadan balon çıkartmışız ^^

cxd4nv9.png

• mesajinda, diger kurban dedigin mindhunter e uslup cezasi aldirdiginizi unutmussun, hesap bir haftadir tatilde demissin, sanki adam hesabini tatile cekip kacmis gibi bir algi olusturmaya çalışmışsın ancak gunes balçıkla sıvanmaz sen istedigin kadar yalan konus sari sevketim...

Yeni bir BEYAZ BAYRAK vakası daha, hem de tatile alarak..

Oldukça gururlu bir mağlubiyet ve kaçış..

Haklısın grandcığım güneşi balçık ile sıvayamazsın.

Hatta güneşi

Salya muratı yanına alıp forum sayfamız da nöbet tutup rapor asınca sağdan soldan yorumlar yazıp sulandırmaya çalışıp raporları gölge de bırakmak ile hiç sıvayamazsınız.

Boşuna sıvamaya çalışmayın..

Siz mumu diktiniz ;)

47iy84w.png

6kz28w0.png

Tatili açmanı sabırsızlıkla bekliyoruz mind kardeşim ;)

98w0gr0.png

cxd4nv9.png

• Hakan kardeşim hem savaş bölgesinde DEMİR YUMRUĞUNU rakibe indirirken, hem de sağda solda bulunan tarla gücü üyelerini tatile gönderiyor 8)

Grand hatırlar mısın rekabetimizin ilk başladığı günlerde forumda bizimle aşık atmaya çalışırdın, sonra seni astığımız raporlar ile forumdan silip atmıştık ;)

Sen aldığınız 10 tane raporu bitmesin diye 3 er 3 er asmaya çalışırken biz 100er li 200lü raporları tek posta asıp geçiyorduk, iyi hatırla ;)

Hatırladın değil mi 8)

Seni gene silip atacağız ;)

cs6t9hc.png

bnc53fo.png

exjo5sr.png

lmoosh7.png

14057ea.png

evw3ly1.png

m13zv51.png

p9i0gom.png

g4qrmn9.png

baxkisp.png

p15gcra.png

sh03id7.png

gqajp3r.png

22ahpnq.png

74btixd.png

su81b0v.png

cxd4nv9.png

• Gün yüzü görmemiş bir rapor daha ;)

Mıhtarım 733 tüfek ile rekora koşarken, elde kesilecek tüfekçisi kalmıyor..

Sıra kılıçlara gelmişti ki rodosu yedik ^^

Alişim korkma rekor 840 tüfekçi ile sende geçebilen yok 8)

h7fnywk.png

npcvjmn.png

cxd4nv9.png

Edited 2 times, last by N o M e R C y ().