Daha yakından bakın

Google Haritalar'ın sosyal yönünü keşfedin, ipuçları ve püf noktalarını öğrenin ve diğer kullanıcılarla bağlantı kurun.

Seyahatimizi İzleyin

Yeni Google Haritalar ile tanışın

Her aramada sizin için en önemli noktaları vurgulayacak şekilde tasarlanmış bir deneyim.

Gezinirken yolda kalmayın

Yollarda usta bir şoför gibi gezinin. Google Haritalar, gerçek zamanlı trafik bilgilerini temel alarak dinamik bir şekilde yeni rotalar belirler ve kullanılması gereken şeridi bile önerir.

Photo

Trafiğe takılmayın

Google Haritalar, gerçek zamanlı trafik bilgilerini izleyerek, sizi hedefinize ulaştıracak en iyi rotayı bulmanıza yardımcı olabilir.

Photo

Hep bir adım önde olun

Kolay fark edilmeyen çıkışı kaçıracaksınız diye endişelenmeyin. Adım adım navigasyon ve şerit yönlendirmesi yolun her adımında size destek olur.

Photo

Anında rota değişikliği

Google Haritalar güzergahınızdaki trafik durumuna göre yeni rotalar belirler. Bu da trafik sıkışıklıklarından kaçınmanıza yardımcı olur.

Semtimize hoş geldiniz

Etrafınızda keşfedilmeyi bekleyen birçok yer var. Yemek yiyecek bir yer mi arıyorsunuz? Yakındaki restoranlara göz atın, beğendiğiniz bir tane bulun, içeriye göz gezdirin hatta rezervasyon yaptırın. Bütün bunları Google Haritalar'dan yapın.

Photo

İnsanlar konuşur

İki yer arasında kararsız mı kaldınız? Daha bilinçli kararlar verebilmek için yorumlara ve yerel rehberlerin fotoğraflarına göz atın. Hatta, daha da iyisi, Yerel Rehberler'e katılın ve sevdiğiniz yerleri paylaşın.

Photo

Duvarların arkasını görün

Gideceğiniz yeri, oraya varmadan önce Street View ve İç Mekan Haritaları ile inceleyin.

Dünyanızı hiç böyle görmediniz.

Yalnızca bir harita olmanın ötesine geçen bir harita nedir? Bu, Ay'a seyahat, Mars'a bir bilet ve en yüksek dağlardan en derin vadilere kadar Dünya'nın kuş bakışı bir görünümüdür.

Photo

Evren sizi bekliyor

Samanyolu'na göz atın, Mars'ta mola verin ve Ay'ın yüzeyini izleyin. Bunları yapmanız için uzay gemisi gerekmez.

Photo

Dünyadaki herhangi bir şehri gezin

Daha önce gittiğiniz yerleri tekrar gezmek ve hep gitmek istediğiniz yerleri keşfetmek için Uydu ve Street View görüntülerini kullanın.

Photo

Dünyanın harika yerleri hakkında bir izlenim edinin

Art Project sayesinde, Versailles Sarayı'na uğrayabilir, Beyaz Saray civarında gezinebilir, Tokyo Ulusal Müzesi'ne girebilir ve daha birçok şeyi yapabilirsiniz.

Haritalar'ı daha kişisel hale getirin

Haritalar'ın her açıdan sadece size ait olması için Google'da oturum açın. Ev ve iş adreslerinizi kaydedin, incelediğiniz yerleri takip edin ve kısa bir süre önce aradığınız yerlere hızlı bir şekilde erişin.

Photo

Herkesle paylaşın

Yakında ve uzakta, en beğendiğiniz yerler için özel bir Haritam oluşturarak bölgeye ilişkin bilgilerinizi paylaşın ve öykünüzün içeriğini zenginleştirin.

Photo

Parmaklarınızı dinlendirin

Google Haritalar'a kaydettiğiniz ev ve iş adresleri, arama alanlarına otomatik olarak girilir ve böylece daha hızlı arama yapabilirsiniz. Ayrıca, Google Haritalar uygulamasına Android ve iPhone kişi kayıtlarınıza erişim hakkı vererek kaydedilmiş adresleri hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Photo

Düşüncelerinizi paylaşın

Bir yorum yazarak çok beğendiğiniz yerleri övün, beğenmediklerinizi bir derece vererek eleştirin, çektiğiniz fotoğrafları ekleyin ve yolun her adımdaki etkinliğinizi takip edin.

Mobil Cihazda

Google Haritalar'ı İndirin

Android, iPhone ve tablet cihazlar için yeni tasarlanan Google Haritalar uygulaması ile dünyanızda daha hızlı ve daha kolay gezinip keşfedebilirsiniz.

Download on the App Store Get it on Google Play

Google Haritalar'a Katkıda Bulunun

Katkılarınız Google Haritalar'ın herkes için iyileştirilmesine yardımcı olur.


Yerel Rehberler

Google Haritalar'a katkıda bulunarak ödül kazanın.


Street View Oluşturun

Dünyanızı 360° paylaşın.


Bir Street View Profesyoneliyle Çalışın

İşletmenizi sanal turla tanıtın.


İç Mekan Haritaları

Kat planlarınızı Google Haritalar'a entegre edin.