Tüm içeriklerinize kolay ve güvenli erişim

İstediğiniz mobil cihaz, tablet veya bilgisayardan dosya ve klasör depolayabilir, paylaşabilir ve bu dosya ve klasörler üzerinde ortak çalışabilirsiniz

Banner
Simge

İçeriğiniz güvende ve gizlidir, asla reklam kişiselleştirme amacıyla kullanılmaz

Drive, dosyalarınıza şifrelenmiş ve güvenli erişim sağlar. Sizinle paylaşılan dosyalar proaktif olarak taranır ve kötü amaçlı yazılım, spam, fidye yazılımı veya kimlik avı tespit edilirse kaldırılır. Drive bulutta yerel olduğundan, yerel dosya ihtiyacını ortadan kaldırır cihazlarınız için riski en aza indirir.

Banner
Simge

Ekip çalışmasını geliştirmek için bulutta yerel ortak çalışma uygulamaları

Drive; Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar'la sorunsuz bir şekilde entegre olur. Bunlar, ekibinizin gerçek zamanlı olarak verimli bir şekilde ortak çalışabilmesini sağlayan bulutta yerel uygulamalardır. Mevcut araçlardan başkasına geçmeye gerek olmadan ilk günden ekibinizle içerik oluşturun ve paylaşın.

Banner
Simge

Ekibinizin zaten kullanmakta olduğu araçlar ve uygulamalarla entegrasyon

Drive, ekibinizin mevcut teknolojisiyle entegre olur ve onu tamamlar. Dosya biçimlerini dönüştürme gereği duymadan Microsoft Office dosyalarında ortak çalışın. PDF'ler, CAD dosyaları, resimler ve çok daha fazlası dahil 100'den fazla ek dosya türünü düzenleyin ve depolayın.

Banner
Simge

Google'ın AI ve Arama teknolojisi ekibinizin daha hızlı hareket etmesine yardımcı olur

Google'ın güçlü arama özellikleri Drive'da yerleşik olarak bulunur ve eşsiz hız, performans ve güvenilirlik sunar. Öncelik gibi özellikler, aradığınız şeyi tahmin etmek ve en alakalı içeriği önünüze getirmek için AI kullanarak, ekibinizin dosyaları %50 daha hızlı bulmasına yardımcı olur.

Banner

Drive'ı istediğiniz cihazda deneyimleyin

Önde gelen platformların tamamında kullanılan Drive sayesinde çalışmalarınızı tarayıcı, cep telefonu, tablet ve bilgisayar arasında sorunsuz şekilde geçiş yaparak tamamlayabilirsiniz.

Binlerce ekip, çalışma şekillerinde köklü değişiklikler yapmak için zaten Drive'ı kullanıyor

Simge Simge Simge Simge Simge

Kullanıcılar rakip ürünler yerine Drive'ı tercih ediyor

Kaynak: G2.com, Inc., Şubat 2020

4,7

4,3

4,2

4,2


Drive, ekibinizin zaten kullanmakta olduğu araçlarla entegre olur

Haydi başlayalım

Simge

Bireyler

Dilediğiniz cep telefonu, tablet veya bilgisayardan dosya ve klasörlerinizi depolayabilir, paylaşabilir ve bunlara erişebilirsiniz. Üstelik ilk 15 GB depolama alanınız ücretsizdir.

Simge

Ekipler

Dosyaları paylaşmanızı, depolamanızı ve onlara erişiminizi kolaylaştıran bulut tabanlı güvenli bir ortak çalışma platformuyla ekibinizin daha hızlı hareket etmesine yardımcı olun.

Simge

Kurumsal

Veri Kaybını Önleme, E-delil Tespiti ve arşivleme için Apps Kasası ve güvenlik merkeziyle şirketinizin verilerini koruyun ve teminat altına alın.

Kaynaklar