GoogleAnalytics

Analiz becerilerinizi geliştirin

Google Analytics birçok eğitim kaynağı sunar. Bu kaynaklar arasında, hem yeni hem de deneyimli kullanıcıların Google Analytics'ten en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olacak videolar ve makaleler vardır.

Başlarken

Kurulum kontrol listemiz ve başlangıç kılavuzumuz, müşterilerin hesaplarını oluşturup verilerini analiz etmeye başlarken sıkça sorduğu soruları içerir. Yardım Merkezinde Google Analytics'in tüm özellikleri ve yönleriyle (ör. uygulama, en iyi analiz uygulamaları ve sorun giderme) ilgili makaleler bulunur. Bu araçlar, kısa sürede bilgi edinmenize olanak tanır ve ticari kararlar verirken size yardımcı olabilir.

Başarı Öyküleri

Analytics'in sitenize nasıl yardımcı olabileceğini merak mı ediyorsunuz? Müşterilere ait başarı öykülerini inceleyerek ilham alabilir ve bunun nasıl yapılacağını görebilirsiniz. Daha fazla bilgi edinin

Seminerler ve Videolar

Analytics Sertifikalı İş Ortakları, düzenli olarak Google Analytics ile ilgili planlı eğitimler sunar. Giriş Düzeyinde (101), Orta Düzey (201) ve İleri Düzey (301) kurslar arasından seçim yapın. Bulunduğunuz bölgede sunulan kurslara göz atın.

Resmi Google Analytics YouTube Kanalı'ndaki videolar, başlangıçtan ileri düzeye kadar tüm konuları kapsar. İzlediğiniz videoları değerlendirmenizden ve hangi konuları daha fazla görmek istediğinizi belirtmenizden memnuniyet duyarız.