Google Araç Çubuğu

Neden Google Araç Çubuğu?

Çevrimiçi görülecek ve yapılacak çok şey var. Google Araç Çubuğu, aradıklarınızı hızlı bir şekilde bulmanıza ve bu arada yeni şeyler keşfetmenize yardımcı olacak şekilde tasarlandı.

 • Google ile her yerde arama yapın

  Google Araç Çubuğu, web üzerinde her yerden Google'da arama yapabilmenizi sağlar. Aramanızı yazmaya başlayın, arıyor olabileceğiniz şeye yönelik öneriler görüntülenir.

 • Web dünyanızı paylaşın

  Araç Çubuğu'ndaki Google+ tüm web'deki ilgi çekici şeyleri kolayca paylaşmanızı ve önem verdiğiniz kişileri takip edebilmenizi sağlar.

 • Aradığınızı daha hızlı bulun

  Google Araç Çubuğu, herhangi bir sayfada tam olarak aradığınızı bulmanızı kolaylaştırır. Kullanımı kolay üç araçla arama terimlerini vurgulayın, belirli kelimeleri bulun ve hatta sayfadaki alakalı bölüme gidin.

 • Tüm web'e göz atın

  Dil, web'i keşfetmenin önünde engel olmamalıdır. Google Araç Çubuğu, yabancı dilde yazılmış bir sayfayı ziyaret ettiğinizde otomatik olarak sayfayı sizin için çevirmeyi önerir.

 • Tarayıcınızı kendinize özel yapın

  Hepimizin sevdiği siteler ve çok güvendiği kısayollar vardır. Google Araç Çubuğu yer işaretleri, özel düğmeler ve yalnızca gerçekten kullandığınız araçları içerecek şekilde tasarlanmış bir görünüm sayesinde kendi sitelerinize ve kısayollarınıza kolayca erişebilmenizi sağlar.

« İndirme sayfasına geri dön.

Google Araç Çubuğu'nu indirin

Internet Explorer 6+
Windows XP SP3/Vista/7+ gerektirir