Google Cloud Print ile çalışan uygulamalar
Burada listelenen uygulamalar, Google Cloud Print ile çalışır. Yazdırma işini gönderdikten sonra takip etmek için Google Cloud Print yönetim sayfasını kullanabilirsiniz.

Tüm cihazlarda

Google Chrome
Chrome tarayıcıda açık sekmelerden istediğinizi Google Cloud Print'e yazdırabilirsiniz. Chromebook'ta, Cloud Print varsayılan yazdırma seçeneğidir.
Mobil Google uygulamaları
Telefonunuzun tarayıcısından Gmail veya Google Drive'a erişebiliyorsanız, herhangi bir e-postayı, dokümanı, e-tabloyu veya diğer Drive dosyalarını Google Cloud Print ile yazdırabilirsiniz. Print2docs özelliğini kullanarak istediğiniz dosyaları güvenli bir şekilde saklamak üzere Drive hesabınıza da kaydedebilirsiniz.

Android cihazınızda

PrinterShare™ Mobile Print
Mobile Print, Google Cloud Print dahil çeşitli yazdırma biçimlerini destekleyen bir Android uygulamasıdır. Resimleri, web sayfalarını, takvim etkinliklerini, kişileri, kısa mesajları, e-postaları, Google Dokümanlar öğelerini ve diğer dosyaları yazdırabilir.
Fiabee
Fiabee, dokümanları Android veya Chrome uygulamasından Google Cloud Print'e yazdırmaya olanak sağlayan bir bulut senkronizasyonu uygulamasıdır.
Google Cloud Print
Cloud Print, Android cihazlarınızdan Google Cloud Print'e yazdırmak için kullanılan resmi Android uygulamasıdır. Uygulama yüklendiğinde dokümanlarınızı, fotoğraflarınızı veya PDF'lerinizi uygulama ile paylaşabilir, yazıcınızı ve tercih ettiğiniz yazdırma seçeneklerini belirleyebilir ve Yazdır'a dokunabilirsiniz. Hepsi bu kadar. Son gönderilen yazdırma işlerinizi görüntülemek, bu işlerin mevcut durumlarını kontrol etmek ve indirilmiş dosyaları yazdırmak üzere seçmek için uygulamayı açın.

iOS cihazınızda

PrintCentral Pro
PrintCentral Pro, Google Cloud Print dahil olmak üzere çeşitli hizmetlere yazdırmanıza olanak tanıyan bir iOS uygulamasıdır. PrintCentral Pro, e-postaları ve eklerini, kişileri, web sayfalarını, kısa mesajları vb. yazdırmanıza olanak sağlar.

Mac veya Windows PC'nizde

Herhangi bir web tarayıcısı
Herhangi bir web sayfasında, Google Cloud Print logosunu içeren bir “Yazdır” düğmesi görürseniz tarayıcınızdan ayrılmadan ilgili sayfayı yazdırabilirsiniz.
Windows için Google Cloud Printer
Google Cloud Printer, Windows'daki herhangi bir uygulamadan bulut yazıcılarınıza kolayca yazdırabilmenizi sağlar. Yazıcıyı yükleyin, sonra normalde diğer uygulamalarda yaptığınız gibi yazdırın.

Kurumsal ve eğitim amaçlı

Google Cloud Print Bağlayıcı
Google Cloud Print Bağlayıcı, Chrome'un içinde bulunan bağlayıcının bağımsız bir sürümüdür. Eski yazıcılarınızı Google Cloud Print'e bağlar ve böylece bu yazıcılara her yerden erişebilirsiniz. Chrome bağlayıcıdan farklı olarak bu bağımsız sürüm, kurumsal ortamlarda ve okul ortamlarında yönetim kolaylığı ve esneklik sağlama amacıyla bir Linux veya Windows hizmeti olarak çalışır.
uniFLOW
uniFLOW, kurumlara yazdırma işlemlerini denetleme ve yönetme olanağı sağlayan kurumsal bir güvenli yazdırma ve tarama yönetimi sistemidir. uniFLOW tüm yazıcılar için muhasebe, bütçe denetimi, görev yönlendirme ve güvenli yazdırma işlevleri sunar ve kullanıcılara Google Cloud Print, Windows ve Mac istemcileri, e-posta veya mobil cihazlar aracılığıyla görevler gönderme olanağı sağlar.
PaperCut
PaperCut, Google Cloud Print'i destekleyen herhangi bir cihazdan yazdırma işlerini takip ve kontrol eder. PaperCut tarafından yönetilen tüm yazıcılarınız, GCP özellikli hale gelir ve kullanıcı hesapları, Google kimlikleri kullanılarak eşlenir.