GoogleAnalytics

Önemli bilgiler edinin

Google Analytics, satışları ve dönüşümleri ölçmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ziyaretçilerin sitenizi nasıl kullandığı, sitenize nasıl geldiği ve tekrar ziyaret etmelerini nasıl sağlayabileceğiniz ile ilgili yeni bilgiler sunar.

Analiz Araçları

Google Analytics, güçlü ve kullanımı kolay bir raporlama platformu üzerine kurulmuştur. Böylece, yalnızca birkaç tıklamayla görüntülemek istediğiniz verilere karar verebilir ve raporlarınızı özelleştirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin

İçerik Analizi

İçerik raporları, müşterilerinize daha iyi bir deneyim sağlayabilmeniz için, web sitenizin hangi kısımlarının iyi performans gösterdiğini ve en popüler sayfaların hangileri olduğunu anlamanıza yardımcı olur.

Daha fazla bilgi edinin

Sosyal Medya Analizi

Web, sosyal bir alandır ve Google Analytics, sosyal medya programlarınızın başarısını ölçer. Ziyaretçilerin sitenizdeki paylaşım özelliklerini (Google+1 düğmesi gibi) nasıl kullandığını ve sosyal platformlarda içeriğinizle nasıl etkileşime geçtiğini analiz edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin

Mobil Analiz

Google Analytics, mobil ortamın işletmeniz üzerindeki etkisini ölçmenize yardımcı olur. Ayrıca, mobil uygulamalar oluşturuyorsanız, uygulamalarınızın nasıl kullanıldığını ölçmek için Google Analytics'in iOS ve Android'e yönelik Yazılım Geliştirme Kitlerini kullanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin

Dönüşüm Analizi

Google Analytics'in çeşitli analiz özelliklerini kullanarak, kaç müşteri çektiğinizi, ne kadar satış yaptığınızı ve kullanıcıların sitenizle nasıl etkileşime geçtiğini öğrenin.

Daha fazla bilgi edinin

Reklam Analizi

Sosyal medyadaki reklamlarınızın, mobil reklamlarınızın, Arama Ağı reklamlarınızın ve görüntülü reklamlarınızın ne kadar iyi performans gösterdiğini öğrenerek reklamlarınızdan en iyi şekilde yararlanın. Resmin bütününü görmek ve reklamlarınızın performansını iyileştirmek için web sitesi etkinliklerinizle pazarlama kampanyalarınız arasında bağlantı oluşturun.

Daha fazla bilgi edinin

Google Analytics Uygulama Galerisi

Google Analytics'i yeni ve heyecan verici şekillerde kullanın. Google Analytics Uygulama Galerisi'nden, daha alakalı veriler toplamanıza, raporları otomatik hale getirmenize ve verileri işletmenize göre düzenlemenize yardımcı olacak uygulamalara erişin.  Daha fazla bilgi edinin