Yalnızca sonuçlar için ödeme yapın

Ziyaret yoksa ödeme de yok

Google AdWords'e kaydolmak ücretsizdir. Yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiğinde veya sizi aradığında ödeme yaparsınız. Diğer bir deyişle, reklamınız işe yaradığında para ödersiniz.

İstediğiniz bütçe tutarıyla başlayın

Ne kadar yatırım yapacağınıza siz karar verirsiniz. Kendinize uygun bir günlük bütçeyle başlayın ve daha sonra, aldığınız sonuçlara göre bütçenizi ayarlayın. Birçok işletme en az 20 - 30 TL tutarında bir günlük bütçeyle iyi bir başlangıç yapmaktadır.

Ücretsiz telefon desteği:
444 5671

Ücretsiz telefon desteği: 444 5671 *

 
Kolay anlaşılır raporlar ve grafikler sayesinde Google AdWords'te reklamlarınızın nasıl bir performans gösterdiğini görebilirsiniz

 Tıklamalar  Maliyetler

Reklamlar Tıklamalar Maliyetler Ortalama tıklama başına maliyet

Taksim'de Kahve Keyfi
Benzersiz Taze Çekilmiş Kahve.
Güne İyi Bir Başlangıç İçin!

kafe.ornek-isletme.com
30570 3057 TL 0.1 TL

Kontrol her zaman sizde

Bağlayıcı sözleşme yok

Ek ücret ödemeden, istediğiniz zaman kampanyanızda ayarlamalar yapabilir, kampanyanızı duraklatabilir veya sonlandırabilirsiniz.

Bütçe belirlemede esneklik

Reklamınız her tıklandığında ne kadar ödeme yapmak istediğinizi kolayca ayarlayabilirsiniz. Ve sonradan bu tutarı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Basit ödeme seçenekleri

Normal bir kredi kartı veya banka kartı kullanarak (Visa, Visa Electron veya Mastercard) ya da dilerseniz banka yoluyla ödeme yapabilirsiniz.

Anında raporlama

Web sitesi ziyaretleri, mağaza ziyaretleri, İnternet'ten satışlar, telefonla yapılan sorgular veya bültene kaydolmalar gibi konuların tümünde, izleme araçları Google AdWords'ün neler sağladığını her zaman size gösterir.